دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
زنان ابر قهرمانان دفاع مقدس
زنان ایرانی در سال های جنگ و پس از آن، تبدیل به مادران و خواهران و همسران شهیدان و جانبازانی شدند که عزت و آبروی دین و ناموس خویش را بر جان های پاک خود ترجیح دادند و برای تحقق خواسته ی خویش به آسمان ها پر کشیدند.
 
دیروز جنگ با بعثی ها امروز مبارزه با کرونا/ سردار شهید سلیمانی عمود خیمه شهدا بود/ مردان با تشویق ‏همسرانشان راهی جنگ می شدند
بانوان ایرانی از صدر اسلام تاکنون در عرصه دفاع مقدس، پشتیبانی از جبهه‌های جنگ،مقابله با ویروس کرونا و تربیت فرزندانی حماسه ساز نقش بی‌بدیلی را ایفا کرده و نام بلندی از خود در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی برجای نهادند.
 
مذاکره در مسائل ناموسی انقلاب ممنوع/ سیاست های اقتصادی ناکارآمد، علت گرانی در بازار/ مشکل اصلی برجام داخلی است
نمایندگان بسیج دانشجویی سیستان وبلوچستان در میزگرد ۱۶ آذر، مطالبه‌گری و یافتن راه حل برای مشکلات معشیتی مردم را از وظایف اصلی امروز جریان دانشجویی دانسته و بار دیگر بر استبکارستیزی به عنوان هویت اصلی دانشجویان تاکید کردند.
 
میزگرد عصرهامون با سران طوایف اهل سنت سیستان وبلوچستان
جمعی از سران طوایف اهل سنت سیستان و بلوچستان، ولایت‌مداری، بصیرت و استقامت را رمز جاودانگی چهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی دانستند و گفتند: 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است.
 
میزگرد عصرهامون با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس؛
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان وبلوچستان با بیان اینکه روحیه و تفکر بسیجی، عامل پیروزی انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی مسیر و گفتمان جدیدی در تاریخ ایجاد کرد.
 
فعالیت 4700 همیار افتخاری طبیعت در سیستان وبلوچستان/ عرصه های منابع طبیعی سرمایه ملی است
رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان از فعالیت 4هزار و 700 نفر در سطح استان به عنوان همیار افتخاری طبیعت خبر داد.
 
بازدید مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان از دفتر عصرهامون/ انعکاس واقعی اخبار ویژگی این رسانه مردمی است
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان و هیئت همراه وی به مناسبت روز خبرنگار از دفتر پایگاه خبری ‏عصرهامون بازدید کردند.‏
 
با دعوت کنندگان تجمعات غیرقانونی برخورد می شود/ خبرنگاران سفیران دانایی و آگاهی هستند
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان وبلوچستان گفت: هیچ کسی حق ندارد در کشور بدون دریافت اجازه از مرجع قانونی، راهپیمایی، تظاهرات و تجمعی راه بیندازد.
 
وقف راه رهایی از مشکلات جامعه/ زاهدان رکورددار ثبت بیشترین موقوفات در استان/ عصرهامون اعتماد مردم را به خود جلب کرده است
مدیر کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان در بازدید از دفتر عصرهامون گفت: این رسانه اعتماد مردم را به سمت خود جلب کرده و رتبه های بالایی در بین سایت های کشوری دارد.
 
مجلسی شورای نگهبان
رئیس هیئت نظارت استان سیستان و بلوچستان به سیاه نمایی برخی نمایندگان و زیر سئوال بردن خدمات نظام از سوی آنها اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین ماموریت های شورای نگهبان رصد نمایندگان کنونی مجلس است.