يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
دعوت علما و روحانیون شیعه و سنی از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22بهمن
شماری از علما و روحانیون شیعه و سنی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن گفتند: همزمانی ۲۲ بهمن با اربعین حاج قاسم سلیمانی، به راهپیمایی رنگ و بوی دیگری خواهد داد و ملت بزرگ ایران با حضور گسترده خود پیام حاج قاسم را به جهان منعکس می کنند.
 
انقلاب تحولی عظیم را در توجه به اهل سنت رقم زد/گسترش مساجد و حوزه های علمیه دستاوررد بزرگ انقلاب اسلامی است
شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه گسترش مساجد و حوزه های علمیه دستاوررد بزرگ انقلاب اسلامی است، گفتند: انقلاب تحولی عظیم را در توجه به اهل سنت رقم زد.
 
حضور پاسداران در نقاط سیل زده  به مردم دلگرمی می دهد/صداقت و شجاعت سردار حاجی زاده ستودنی است
شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه شجاعت سردار حاجی زاده نشان از ایمان و تقوای بالای وی دارد، گفتند: اگر امروز در جزیره امن زندگی می کنیم به خاطر زحمات سپاه پاسداران است و اگر سپاه نبود مملکت هم حفاظت نمی شد.
 
دعوت علما و روحانیون شیعه و سنی برای حضور مردم در اجتماعات ۹دی
امامان جمعه شيعه و سنی ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در اجتماعات ۹دی گفتند: مردم با حضور خود نقشه شوم دشمنان را در سال88 نقش بر آب کرده و آتش فتنه را خاموش کردند.
 
کارنامه بسیج در سیستان و بلوچستان درخشان است/ تفکر بسیجی؛ پشتوانه شکل گیری انقلاب
شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه کارنامه بسیج در سیستان و بلوچستان درخشان است، گفتند: بسیج، محافظ دستاوردهای نظام واسلام است.
 
بیداری طوایف و پاسداری بسیج، سلاح مرزبانان در جنوب شرق/وحدت شیعه و سنی خارچشم دشمنان انقلاب اسلامی است
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی خاری در چشم دشمنان نظام است، گفتند: استفاده از تجارب وحدت آفرین ایران در دیگر کشورهای جهان می‌تواند مانع پیشرفت استکبار در کشورهای مسلمان نشین شود و ریشه تفرقه را بخشکاند.
 
حضور گسترده مردم بیانگر هوشیاری در برابر دسیسه های استکبار جهانی/ راهپیمایی ۱۳ آبان روز افول سلطه آمریکایی است
جمعی از مسئولان سیستان وبلوچستان در راهپیمایی 13 آبان گفتند: حضور گسترده مردم بیانگر هوشیاری در برابر دسیسه های استکبار جهانی و روز افول سلطه آمریکایی است.
 
13 آبان روز افول آمریکا/ دل بستن و اعتماد به شیطان بزرگ عامل عقب ماندگی است
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان گفتند: آمریکا همچنان غیر قابل اعتماد است مذاكره و ارتباط با آنها مشكلات داخلی را حل نمی کند بلكه خود عامل عقب ماندگی است.
 
بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه پزشکان جهادگر/ بهترین حس خدمت به مردم مناطق محروم است
یکی از پزشکان جهادگر سیستان وبلوچستان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه هدایت است، همگان وظیفه دارند به صورت جهادی مانند زمان هشت سال جنگ تحمیلی مشکلات مردم را حل و برای ارتقای زندگی و سلامت آنها تلاش کنند.
 
دولتمردان از ظرفیت جهادگران بسیجی استفاده کنند/ کشور به تفکر بسیجی نیاز دارد
جمعی از ائمه جمعه سیستان وبلوچستان با بیان اینکه جهادگران بسیجی سرمایه عظیمی برای کشور هستند، گفتند: دولتمردان از ظرفیت جهادگران بسیجی استفاده کنند چرا که کشور امروز به تفکر بسیجی نیاز دارد.
 
خدمت بی منت اساس کار جهادگران بسیجی است/ ازساخت خانه برای محرومان تا اجرای طرح های اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان اساس کار جهادگران بسیجی را خدمت بی منت دانست و گفت: امروز بالغ بر 566 گروه جهادی بومی و شناسنامه دار استان در حال خدمت رسانی به مردم در نقاط مختلف به ویژه در مواقع بحران و خطر هستند.
 
برخورد جدی دستگاه قضا با قاچاقچیان سوخت/توقیف خودرو در انتظار رانندگان خطرآفرین و بدون گواهینامه
معاون دادستان مرکزی سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه قضا با خودروهای حامل قاچاق سوخت، اتباع بیگانه و همچنین رانندگانی که با انجام حرکات نمایشی و رانندگی پر خطر موجب سلب آرامش و امنیت شهروندان می شوند برخورد خواهد کرد.
 
تصمیم هند موجب افزایش تنش در منطقه شد/هندوستان و پاکستان وارد جنگ نمی شوند/رفراندوم در کشمیر راه حل مناقشه این کشورهاست
پژوهشگر و کارشناس ارشد مسائل شبه قاره هندوستان و پاکستان گفت: مناقشه کشمیر از اولین روزهای تاسیس دو کشور پاکستان و هندوستان آغاز شده و تنها با رفراندوم سراسری و واگذاری تصمیم به ساکنین این منطقه حل خواهد شد.
 
رونق بخشی به بازار نوشت افزار ایرانی اسلامی درگرو فرهنگ سازی/ بهبود معیشت کارگران و عدم خروج ارز از کشور دستاورد حمایت از کالای ایرانی است
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفتند: با خرید نوشت افزار ایرانی اسلامی شاهد رونق تولید کسب و کار، پویایی چرخ کارخانجات و عدم خروج ارز از کشور خواهیم بود.
 
مرصاد بازی آمریکایی ها با مهره صدام و منافقین بود/اعتقاد به خدا علت شکست دشمنان است
جمعی از رزمندگان شیعه و سنی گفتند: در عملیات مرصاد نیروهای مردمی و بسیج در حراست از کیان نظام جمهوری اسلامی جانانه دفاع و دست متجاوزان به خاک کشور را قطع و منطقه مرصاد را به گورستان منافقین تبدیل کردند.
 
رعایت عفاف و حجاب کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد/ سواد رسانه ای راهکار مقابله با توطئه دشمنان است
جمعی از علمای اهل تشیع و تسنن سیستان وبلوچستان با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد، گفتند: افزایش سواد رسانه ای راهکار مقابله با توطئه دشمنان در ترویج بی بند و باری در جامعه است.
 
سرمایه گذاری عربستان موجب افزایش تنش ها در پاکستان/ ردپای سعودی ها در کشتار مردم بلوچ مشهود است
پژوهشگر و کارشناس ارشد مسائل شبه قاره هندوستان و پاکستان گفت: حمایت سعودی ها از دولت مرکزی پاکستان و سرمایه گزاری های جاه طلبانه درکنار کمک های مالی عربستان به این کشور از مهمترین عوامل افزایش فشار به مردم بلوچ در پاکستان و کشتار آنان است.
 
شکست مقاومت فلسطین هدف اصلی اجلاس منامه/ برقراری ارتباط با رژیم اشغالگر قدس خیانت به اسلام است
جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شکست مقاومت فلسطین هدف اصلی اجلاس منامه است، گفتند:این نشست بزرگترین گام خائنان برای ضربه زدن به مقاومت مردم فلسطین است تا اسرائیل بتواند به راحتی قبله اول مسلمانان جهان را نابود کند.
 
حکام سرسپرده عرب از ترس بیداری اسلامی، ایران هراسی می کنند/ حمایت از گروه های تروریستی سیاست دیرین آمریکا است
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه حمایت آمریکا از گروه های تروریستی خود نقض آشکار حقوق بشر است، گفتند: حقوق بشر آمریکایی چیزی جزء قتل، کشتار، ترور و از بین بردن انسانیت و آرمان های انسانی نیست.
 
تحریم ها، سلاح دشمنان برای ایجاد فتنه ای جدید/ ملت ایران اسیر نقشه استکبار نمی شوند
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با اشاره به سخنان تاریخی مقام معظم رهبری در ۲۹ خرداد سال ۸۸،گفتند:سخنان حکیمانه و هوشمندانه رهبر انقلاب این فتنه را فروکش و بار دیگر دشمنان را در اجرای فتنه شوم خود ناکام گذاشت.