جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ ,24 November 2017
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
ایمان به خدا، معادپذیری، ولایت پذیری و خودباوری رمز موفقیت شهدا
دبیر شبکه ملی سراسری جهاد و شهادت گفت: ایمان به خدا، معادپذیری، ولایت پذیری و خودباوری، رمز موفقیت شهدا در مقابل دشمنان بود.
 
با ساخت و سازهای غیر قانونی برخورد می شود/اتصال روستای خمر به دوست محمد با ایجاد بلوار
شهردار دوست محمد گفت: به ساختمان هایی که، بدون مجوز اقدام به تعمیرات و یا دست به تغییر ساختمان می زنند، برخورد قانونی می شود.
 
آروزی ایرانی شدن برای ایرانی های بی هویت
برخی از فاقدین شناسنامه، در شهرستان هیرمند زندگی می کنند، شهرستان هیرمند در شمال استان سیستان و بلوچستان واقع شده است، و 110 کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد.
 
مسئولین دست از حمایت ورزشکاران بر ندارند/مسیر ورزشکار با نگاه دلسوزانه هموار می شود
مربی تیم بانوان دفاع شخصی شهرستان هامون گفت: حمایت های بی وقفه مسئولین از ورزشکاران می تواند آینده ای روشن در مسیر ورزشکاران این شهرستان قرار دهد.
 
کسب شهرت با استفاده از محرومیت سیستان
روزهای سخت سیستان زمانی سخت تر می شود که افرادی به بهانه کمک کردن به نیازمندان سیستانی این اجازه را به خود می دهند که اندک کمک خود را که به میزان حتی یک نان و پنیر است در فضای مجازی منتشر کنند.
 
عربستان فتنه گر منطقه شده است/حریری با خواست خود استعفا نداد
کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه زابل گفت: باید در نظر داشت که فتنه از اقلیم به طرف بیروت در حال حرکت است و پشت صحنه بازیگران همیشگی دنیا یعنی آمریکا و صهیونیست قرار دارند.
 
عدم پیشرفت شهرستان هیرمند در چیست؟
شهرستان هیرمند با مرکزیت شهر دوست‌محمد در نقطه صفر مرزی با فاصله تقریبی کمتر از 1000 متر نزدیکی با مرز مشترک کشور افغانستان و در 35 کیلومتری شرق شهرستان زابل واقع شده است.
 
آغاز ترمیم و زیباسازی دبیرستان شادروان سید قاسم حاجی میرزا/نیروهای امنیتی انتظامی در کنار جهادگران بسیج سازندگی قرار گرفتند
از صبح امروز و با حضور نیروهای یگان ویژه انتظامی استان و جهادگران بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان، کار ترمیم و زیباسازی دبیرستان شادوران سیدقاسم حاجی میرزا در حاشیه شهرزاهدان آغاز شد.
 
بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است+پوستر
پوستر به مناسبت هفته بسیج در پایگاه خبری تحلیلی چهاربهاران منتشر شد.
 
سیستان و بلوچستان آماده ارائه خدمت به زلزله زدگان غرب کشور/جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی در استان
استان سیستان و بلوچستان بعد از وقوع زلزله در عراق و غرق کشور، آمادگی خود را برای حضور و ارائه خدمت به زلزله زدگان این خطه از کشور اعلام کرده است.
 
تصویر روز وداع با پدر تنها مرحم امروز دردهای زینب/داشتن صبرو مقاومت زینبی تنها خواسته شهید از همسرش
در این یکسالی که از شهادتش می گذرد با تصاویر، فیلم ها و صحبت هایش آرام می گیریم؛ دخترم زینب با تصاویر و فیلمی که از چهره پدرش در معراج شهدا دارد خودش را آرام می کند ما هم همین گونه در لحظات دلتنگی آرام می گیریم.
 
سایه سنگین فقر در مرزهای جنوب شرق کشور+تصاویر
روستاهای سیستان امروزه بدون دخالت رخداد های طبیعی، همانند زلزله و سل دچار تخریب کامل شده اند.
 
آرزوی ایرانی شدن برای ایرانی های بی هویت
برخی از فاقدین شناسنامه، در شهرستان هیرمند زندگی می کنند، شهرستان هیرمند در شمال استان سیستان و بلوچستان واقع شده است، و 110 کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد.
 
راه های غیر استاندار بلای جان شهروندان/ ساخت جاده های شهری به سبک روستایی
وجود راه یا جاده مناسب و استاندارد از جمله مهم ترین نیازهای هر شهروند به شمار می رود چرا که نبود آن مشکلات فراوانی را ایجاد می کند.
 
کارگران شاکی به مشاورین کارفرما در هر ناحیه مراجعه کنند/ حقوق کارکنان تا پایان مرداد ماه پرداخت شده است
مسئول روابط عمومی طرح ۴۶ هزارهکتاری گفت: کارگرانی که نسبت به عدم پرداخت حقوق خود شکایتی دارند به مشاورین کارفرما در هر ناحیه مراجعه کنند.
 
دوره های کوتاه مدت گذر مهارت در مراکزآموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان برگزار می شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان وبلوچستان از برگزاری دوره های کوتاه مدت گذر مهارت در مراکزآموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد و گفت: این طرح باهدف ترویج فرهنگ مهارت ‌آموزی و شناساندن آموزش‌های مهارتی به آحاد مردم اجرا شده است.
 
واکسیناسیون بیش از 34 هزار زائر پاکستانی در بدو ورود به کشور /2 مورد مالاریای مثبت شناسایی و درمان شد
مسئول مرکز بهداشت میرجاوه گفت:تعداد 34 هزار و 186 زائر واکسن خوراکی فلج اطفال دریافت کرده ،بیماری یابی شدند و برچسب دریافت خدمات درمانی در پشت پاسپورت این زائرین زده شد.
 
تغییر فصل موجب نوسانات قیمت گوجه شده است/ بازرسان نظارتی همچنان در حال گشت زنی
رئیس صنعت، معدن و تجارت سراوان با توجه به فصلی بودن تولید گوجه فرنگی، گفت: تغییر فصل و شرایط آب و هوایی می تواند از علت های افزایش قیمت این محصول باشد.
 
چاه آتش در مهرستان!+ ویدیو
در یک پدیده نادر آب یک چاه آب شرب خانگی در مهرستان خاصیت اشتعال پیدا کرد.
 
گسترش مباحث دینی در راستای انجام وقف/شهدا بهترین وقف کنندگان هستند
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: شهدا بهترین وقف کنندگان هستند که در زمینه جهاد، بندگی و عبادت خدا پیش گام بودند.