چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ,16 June 2021
ویژه نامه انتخابات
مهمترین هدف دشمن براندازی نظام حاکمیت است/ دولت انقلابی تهدیدی برای رژیم صهیونیستی و غربی

یک مدرس دانشگاه:

مجید پازند با بیان اینکه دولت انقلابی تهدیدی برای رژیم صهیونیستی و غربی است، گفت: دشمن به دنبال ممانعت تشکیل دولت انقلابی است چون این دولت ها مقاومت بالایی برای تحریم ها دارند.

 
مجید پازند با بیان اینکه دولت انقلابی تهدیدی برای رژیم صهیونیستی و غربی است، گفت: دشمن به دنبال ممانعت تشکیل دولت انقلابی است چون این دولت ها مقاومت بالایی برای تحریم ها دارند.
شرکت در انتخابات، حق تعیین سرنوشت است، هر فرد حق تعیین سرنوشت خود را دارد.
مردم به عنوان عناصر اصلی در جریان انتخابات برای تعیین سرنوشت کشور شرکت می کنند زیرا ...
هنرمندان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات عامل افزایش اقتدار بین المللی جمهوری اسلامی می شود، روحیه جهادی را خصوصیت بارز یک رییس جمهور اصلح دانستند.
ائمه جمعه سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه "جوان انقلابی" مهم‌ترین معیار برای انتخاب اصلح است، قهر با صندوق های رای را نادرست دانستند.
حاج محمد شاهوزهی، یکی از سران طوایف سیستان وبلوچستان گفت: امروز از یک سو با تهدید‌های فزاینده خارجی و از سوی دیگر با مشکلات اقتصادی و معیشتی و عدم تحقق برخی از اهداف انقلاب در داخل مواجه هستیم، برای عبور از این مشکلات و بحران‌های پیش‌رو و ترمیم اقتصاد، باید برای مشارکت حداکثری در پای صندوق رای حاضر شویم.
سردار حاج حمید گمشادزهی، یکی از سران طوایف و عشایر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه انتخابات مظهر اراده ملی است، گفت: دشمن از حضور و همراهی ملت با آؤمان های نظام و انقلاب، هراس دارد.
در حالی حضور حداکثری در انتخابات اقتدار نظام را افزایش می‌دهد که به گفته سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان، راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و تقابل با انواع تحریم‌ها،‌شرکت گسترده پای صندوق‌های رای است.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه مردم همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان به ندای پدر معنوی خود برای حضور در انتخابات لبیک خواهند گفت، بر لزوم انتخاب فردی امانت دار نظام در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کردند.
علی راهداری گفت: یک فرد اصلح باید در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه محکم و استوار بایستد، سیره و روش پیامبر بزرگ اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) را چراغ راه خود قرار دهد.
صباغی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران با القا شبه در بین مردم، در صدد ناکار آمدی نظام و دلسرد کردن مردم از انقلاب هستند تا پشتوانه مردمی نظام را از بین ببرند.
سیستان وبلوچستان "پایتخت وحدت ایران اسلامی"، آماده خلق حماسه ای دیگر در 28 خرداد ماه1400 است تا انگشتان جوهری شیعه و سنی این خطه از کشور دشمنان را انگشت به دهان بگذارد.
محمد قورزایی،مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: کارگران بسیجی همچون ديگر اقشار جامعه ضمن اعلام آمادگی برای حضور پرشور در پای صندوق های رای، با انگشتان جوهری خود، دشمنان را حیرت زده خواهند کرد.
در راستای خلق حماسه سیاسی و حضور حداکثری در انتخابات، جلسه نشست روشنگری و بصیرت افزایی در حوزه مقاومت بسیج عشایری شهید عیسی کرد شهرستان میرجاوه، تشکیل شد.
روز ۲۸ خردادماه امسال، نخستین انتخابات سرنوشت ساز قرن در ایران رقم می خورد و مردم هم برای انتخاب سیزدهمین کرسی ریاست جمهوری به پای صندوق رأی می روند.
نخستین مناظره کاندیداهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ساعت ۱۷ امروز با موضوع اقتصادی برگزار می‌شود و طبق برنامه قبلی، نامزدها از ساعت ۱۵ ورودشان به سازمان آغاز شد.
شماری از سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان گفتند: انتخابات آگاهانه می‌تواند مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را با تشکیل دولت ‏انقلابی هموارتر کند.‏
حاج حسین جهان تیغ گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات، مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ‏ایران است.‏
نور احمد هاشمزهی گفت: انتخابات آگاهانه می‌تواند مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را با تشکیل دولت ‏انقلابی هموارتر کند.‏
 
مردم جنوب شرق در صفوف اخذ رأی