دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲
معاون کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد
رشد 2/5 برابری اعتبارات اشتغال در سیستان و بلوچستان
 
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان از رشد 2/5 برابری تسهیلات اشتغال این نهاد نسبت به سال گذشته خبر داد.
رمضان پودینه در گفت وگو با عصرهامون، گفت: امسال مجموع اعتبارات کمیته امداد سیستان و بلوچستان در حوزه اشتغال نسبت به سال گذشته با رشد 2/5 برابری روبرو شده که چیزی در حدود 120 میلیارد تومان از این میزان،ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اجرای 788 طرح اشتغال برای مددجویان تحت با استفاده از اعتبارات بانکی و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از ابتدای سال‌جاری تاکنون، افزود: بیش از 13 میلیارد و 761 میلیون تومان منابع بانکی و 2 میلیارد و 191 میلیون تومان از محل اعتبار صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اجرا شده است.

وی در ادامه از در دستور کار قرار گرفتن ایجاد بیش از 9 هزار فرصت شغلی با استفاده از منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، اعتبارات بند ب تبصره 16 قانون بودجه و قانون اشتغال پایدار مناطق روستایی از تا پایان سال جاری خبر داد و تصریح کرد: از زمان ابلاغ اعتبارات اشتغال روستایی سهم کمیته امداد در سال 97 تاکنون، قریب به 22 میلیارد تومان از منابع به 603 طرح مختلف در سطح استان اختصاص پیدا کرده است.

پودینه با بیان اینکه اعتبار 104 میلیارد تومانی در زمینه اشتغال روستایی کمیته امداد استان در سال 97 هنوز به اتمام نرسیده، گفت: مابقی اعتبارات ابلاغی در این خصوص از سال گذشته در حال جذب است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۸۴


ارسال