پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷
در تداوم رزمایش کمک مومنانه انجام شد:
حضور بسیج کارمندان سیستان وبلوچستان در میدان مبارزه با کرونا/ بیش از 2هزار بسته معیشتی وبهداشتی توزیع شد
 
علی بیک نژاد،مسئول سازمان بسیج کارمندان سیستان وبلوچستان گفت: کارمندان بسیجی استان همدوش سایر اقشار در مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت جدی و فعالانه شرکت کردند.
علی بیک نژاد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به تداوم فعالیت های این قشر در راستای قطع زنجیره کرونا افزود: در راستای رزمایش کمک مومنانه 300 بسته مواد غذایی و بهداشتی در مناطق محروم و حاشیه شهر خاش با تعامل، مواسات و همدلی هلال احمر وگروه جهادی حوزه مقاومت بسیج ادارات توزیع شد.

وی بیان کرد: در قالب این طرح هزار و۷۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته 2میلیون ریال به خانواده های بی بضاعت شهرستان چابهار اهداء شد.

این مقام مسئول تصریح داد: گندزدایی و ضدعفونی معابر و مناطق مسکونی توسط حوزه های مقاومت بسیج ادارات همچنان در اقصی نقاط استان تا شکست این بیماری ادامه دارد.

 وی خاطر نشان کرد: با گذشت تنها دو هفته از توصیه هوشمندانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر رزمایش کمک مومنانه، برکات این رزمایش کاملا محسوس  شده به گونه ای که با مرور به تاریخ صدر اسلام در می یابیم این توصیه کریمانه ریشه در سنت نبی اکرم (ص)و مولای متقیان حضرت امام علی (ع) و توصیه آن پیامبر رحمت به حمایت مردم مدینه از اصحاب صُفّه دارد.

مدیرسازمان بسیج کارمندان استان گفت: در تداوم این رزمایش وبه همت حوزه صاحب الزمان (عج)ادارات کل و گروه جهادی حیدریون پایگاه سازمان جهادکشاورزی (سنگرسازان بی سنگر) استان تعداد ۵۰ بسته حمایتی به ارزش هربسته سه میلیون ریال شامل گوشت، برنج، خرما، کنسروجات و... در قالب سه اکیپ توزیع شد.

بیک نژاد ادامه داد: توزیع22بسته حمایتی شامل برنج، روغن، مرغ، رب، ماکارانی و پنیر به ارزش هربسته 2میلیون ریال به کارکنان بی بضاعت دانشگاه و با همکاری و همت پایگاه ‌شهدای دولتی مقدم دانشگاه آزاد، حوزه ادارات کل استان و نهاد مقام معظم رهبری از دیگر اقدامات انجام شده دراین رزمایش می باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۲۸۴


ارسال