چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۳
یکی از هنرمندان شاخص جنوب شرق مطرح کرد؛
کمک مومنانه؛ صحنه ای از نوع دوستی مردم ایران/ هنرمندان با تولید آثار هنری روی سن مواسات و همدلی نقش آفرینی می کنند
 
اسحاق عرب گفت: هنرمندان می توانند علاوه بر کمک به نیازمندان با تولید آثار هنری در راستای رزمایش کمک مومنانه که فرصتی ناب برای نمایش نوع دوستی مردم ایران است، نقش آفرینی کنند.
اسحاق عرب، یکی از هنرمندان شاخص سینمای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با شیوع ویروس  کرونا جامعه جهانی متوجه یک موضوع اساسی شد و آن این که سلامت فردی متاثر از مسئولیت اجتماعی است.

به گفته وی، سلامت همشهری من از لحاظ بهداشت فردی و سلامت غذایی و سطح رفاه بر زندگی همه ما تاثیر خواهد گذاشت.

این هنرمند اضافه کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای توجه ما به عنوان اهالی فرهنگ و هنر به قشر آسیب پذیر جامعه  و به ویژه حاشیه نشینان شهرمان است.

عرب اضافه کرد: این ویروس به ما یادآوری کرد که همه ما با هم برابر هستیم و هیچ تفاوت و برتری نسبت به دیگران نداریم. 

وی گفت: بسیاری از خانواده ها در مجاورت ما نیازمند ابتدایی ترین نیازها  از اقلام ضروری مواد غذایی گرفته تا مواد بهداشتی و تمیزکننده ها هستند.

این هنرمند سینما اذعان کرد: کافی است بخشی از خرید بعدی مان را به همسایه نیازمندمان اختصاص دهیم تا شاید از دعایشان به هنگام  سحر و افطاریشان بهره مند شویم.

عرب خاطرنشان کرد: در این میان رزمایش کمک مومنانه که با همین هدف و نگاه خیرخواهانه در لبیک گویی به فرمایشات مقام معظم رهبری در سراسر کشور و به تبع آن سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است، فرصتی بی نظیر برای یاری رساندن به هم نوع است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۶۶۷


ارسال