سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی زاهدان خبر داد:
حریق در ساختمان نیمه تمام و حادثه رانندگی در چهارشنبه پرحادثه
 
علی نجفی زاده گفت: حریق در ساختمان نیمه تمام و حادثه رانندگی در بولوار خلیج فارس در چهارشنبه پر حادثه ثبت شد.
علی نجفی زاده مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان در گفت و گو با عصرهامون  با اشاره به حادثه رانندگی بیان کرد: یک دستگاه خودرو سواری تیبا در مسیر بزرگراه خلیج فارس در حال حرکت بود که به دلیل نامعلومی پس از انحراف از مسیر اصلی با تیر برق حاشیه بزرگراه به شدت برخورد کرد.

وی بیان کرد: این حادثه رانندگی ساعت ۱۳:۵۹ امروز به وقوع پیوست و آتش نشانان ایستگاه شماره پنج به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته این مقام مسئول، در این رخداد به علت شدت برخورد خودرو با تیربرق، به سواری تیبا خسارت زیادی وارد شد و سه سرنشین خودرو دچار مصدومیت شدند.

نجفی زاده بیان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه، با همکاری عوامل اداره برق اقدام به آزادسازی خودرو سواری تیبا از زیر تیر برق کردند و در نهایت به کار خود پایان دادند.

 
 

حریق در ساختمان نیمه تمام در زاهدان

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان همچنین از وقوع حریق در ساختمان درحال ساخت واقع در خیابان دانشگاه خبر داد.

وی بیان کرد: طی تماس شهروندان در ساعت ۱۱:۵۲ ظهر امروز مبنی بر وقوع حریق در ساختمان در حال ساخت، آتش نشانان ایستگاه شماره پنج به محل حادثه واقع در دانشگاه ۱۳ اعزام شد.

به گفته این مقام مسئول، آتش نشانان به محض رسیدن  به محل حادثه، اقدام به اطفاء حریق کردند که با توجه به یونولیت های بکار برده شده در سقف ساختمان و مواد سوختنی موجود، آتش به سرعت در حال گسترش بود که با تلاش آتش نشانان، حریق مهار شد.

نجفی زاده ادامه داد: آتش نشانان پس از جداسازی و ایمن سازی محل حادثه، به کار خود پایان دادند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۷۳۳


ارسال