پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶
در تداوم رزمایش همدلی و مواسات؛
آغاز مرحله دوم کمک های مومنانه با توزیع بیش از 30 هزار پرس غذای گرم ‏
 
محمدجواد جامعی، مسئول سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی سیستان و بلوچستان گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بیش از 30هزار پرس غذای گرم با حفظ کرامت انسانی در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
محمدجواد جامعی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: در راستای فرمان مقام معظم رهبری، در اجرای مرحله دوم کمک مومنانه از عیدقربان تا غدیر ۲۴ هزار و ۸۰۰ پرس غذای گرم توسط تعدادی از هیئت های مذهبی در استان پخت و توزیع شده است.
 
وی بیان کرد: پخت و توزیع 10هزار پرس غذای گرم توسط بسیج مداحان، هیئت رزمندگان اسلام و ستاد اجرایی حضرت امام راحل و همچنین توزیع پانزده بسته ‌معیشتی توسط خواهران بسیجی،بین نیازمندان در نقاط حاشیه شهر زاهدان از دیگر اقدامات به شمار می رود.
 
مسئول سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی استان ادامه داد: هزار و ۲۵۰ بسته بهداشتی توسط هیئت های مذهبی در زاهدان توزیع شد، همچنین تعداد ۵۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک،دستکش و مواد ضدعفونی کننده توسط واحد خواهران بسیج مداحان و هیئت رزمندگان اسلام درشب غدیر خم در مساجد توزیع شد.
 
مدیر اجرایی هیات رزمندگان اسلام استان از برگزاری مراسمات ختم صلوات توسط خواهران بسیجی در نقاط مختلف خبر داد و گفت: در کنار اطعام غدیر، جشن‌های خیابانی و کارناوال‌های شادی و نورافشانی کوچک خودرویی و مولودی‌خوانی و جشن‌های خیابانی در محلات و بوستان ها برای عموم مشتاقان و مردم در فضای باز با رعایت پروتکل های اجتماعی برگزار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۵۵۰


ارسال