سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸
در تداوم خدمات بی منت قرارگاه قدس جنوب شرق؛
هزار پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در سیستان وبلوچستان افتتاح می شود/ از ساخت خانه برای محرومان تا توزیع جهیزیه بین نوعروسان
 
علی اکبر جعفری، معاون محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: در تداوم خدمات بی منت سپاه، به زودی بالغ بر هزار پروژه فنی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در سیستان وبلوچستان افتتاح می شود.
علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در تداوم خدمات بی منت و کمک به اقشار آسیب پذیر و نیازمند به ویژه در مناطق محروم، معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس سیستان و بلوچستان به زودی اقدام به احداث و بهره برداریِ بالغ بر هزار پروژه فنی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی می کند.

وی افزود: این معاونت با هدف رفع محرومیت زدایی به خصوص در نقاط دور و صعب العبور در این مرحله در عرصه های مختلف ساخت مسکن و خانه محرومین، آبرسانی، احیای قنوات، تسطیح زمین‌های کشاورزی، مباحث کشاورزی و شیلات ورود کرده است.

معاون محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه اذعان کرد: بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان میزان اعتبار مورد نیاز در این مرحله برای اتمام پروژه های فنی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی است که در آینده بسیار نزدیک، تقدیم مردم محروم در استان پهناور سیستان و بلوچستان خواهد شد.
 

 
وی خاطر نشان کرد: روز گذشته نیز به مناسبت ولادت باسعادت دخت نبی مکرم اسلام(ص) حضرت فاطمه زهرا (س)، با مشارکت معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس، سپاه سلمان استان و حمایت و پشتیبانی نیروی زمینی سپاه، و در تداوم رزمایش کمک های مومنانه، 114 سری جهیزیه هدیه مقام معظم رهبری (مدظله) به نوعروسان سیستان وبلوچستان و پنج هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان در نقاط مختلف استان توزیع شد.

به گفته این مقام مسئول، ارزش ریالی اقلام هدیه شده بالغ بر چهار میلیارد و 280 میلیون تومان می‌باشد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۷۷۲


ارسال