سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ,21 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
نماینده مردم خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی:
اقدامات تروریستی خللی در امنیت و وحدت ایجاد نمی‌کند/ سپاه؛ پیشرو در محرومیت‌زدایی و بهبود معیشت مرزنشینان
 
اسماعیل حسین زهی گفت: هدف گروهک های معاند از انجام اقدامات مذبوحانه این است که عمران و آبادانی در کشور و سیستان و بلوچستان را خدشه دار کنند و این حرکات را برای ایجاد ناامنی انجام می دهد، در صورتی که سیستان و بلوچستان امنیت دارد.
اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: اقدام مذبوحانه عناصر وابسته به گروهک های تروریستی در حمله به کارکنان یگان مهندسی سپاه در منطقه بم پشت سراوان را به شدت محکوم می کنم.

وی بیان کرد: این اقدامات گروهک های معاند به دلیل این است که نمی خواهند پیشرفت کشورمان را ببینند، یکی از مهم ترین مرزهای کشور مرز سیستان و بلوچستان با پاکستان است که توسط نیروهای مسلح، سپاه و مرزبانی و با همکاری مردم امنیت آن تامین می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با همه شرایطی که در مرز وجود دارد امنیت خوبی در منطقه برقرار است، گروهک های تروریستی نمی خواهند ببینند مردم مرزنشین با نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همکاری دارند و سپاه و نیروهای مسلح را از خود می دانند.

حسین زهی اظهار کرد: سپاه پاسداران برای عمران و آبادانی شهرهای مرزی تلاش می کند و دشمن نمی تواند این موضوع را بپذیرد، امنیت مقوله مهمی است که باید از برقرار کنندگان آن تشکر کرد.

حرکات گروهک های تروریستی خللی در اراده ملت و نیروهای مسلح وارد نمی کند

نماینده مردم خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این حرکت های مذبوحانه هیچ خللی در زمینه اقدامات عمرانی ندارد، نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم خود که ولی نعمت مسئولان هستند خدمت می کند.

حسین زهی بیان کرد: آنچه برای ما اهمیت دارد مردم و امنیت آن ها هستند و این حرکت های کورکورانه که هر چند وقت یکبار پاتکی از سوی گروهک های تروریستی است در اراده ملت و نیروهای مسلح برای خدمت به مردم هیچ خللی وارد نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: مرزنشینان این خطه مدافعان وطن هستند و از مرزهای خود دفاع می کنند و شهیدانی را هم در این راه تقدیم انقلاب اسلامی کردند، اینکه گروهک های معاند می خواهند اهل سنت را جدا از دیگر مردم کشور بدانند اصلا پذیرفتنی نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران یک کشور با تمدن است و این نظام هم از بطن مردم و مورد پذیرش آن هاست و دشمن با این اقدامات کورکورانه به جایی نخواهد رسید.

تصمیمات منافقانه در آن سوی مرز تاثیری در امنیت و وحدت منطقه ندارد

وی ادامه داد: این که تعدادی در آن سوی مرزها تصمیماتی می گیرند و مانند منافقان عمل می کنند نمی تواند خللی در امنیت و وحدت منطقه داشته باشد.

نماینده مردم خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هدف گروهک های معاند از انجام اقدامات مذبوحانه این است که عمران و آبادانی در کشور و استان را خدشه دار کنند و این حرکات را برای ایجاد ناامنی انجام می دهد، در صورتی که سیستان و بلوچستان امنیت دارد.

حسین زهی با بیان اینکه شاکر این امنیت هستیم و نتیجه آن را هم در سیستان و بلوچستان می بینیم، خاطرنشان کرد: مهم ترین اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه ایجاد امنیت، محرومیت زدایی، وحدت و بهبود معیشت است، همچنین بسیاری از مرزنشینان در سپاه پاسداران استخدام شدند و حقوق می گیرند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۵۸۳


ارسال