يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۶
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان:
امسال جشن نیکوکاری مجازی برگزار می شود/ توزیع ۱۲۲ میلیارد تومان کمک مومنانه میان مددجویان سیستان و بلوچستان
 
مهدی عبادی گفت: در سال ۹۹ با توجه به فرمان حضرت آقا در خصوص رزمایش کمک های مومنانه مشارکت های زیادی از سوی مردم صورت گرفت، تا پایان بهمن ماه میزان مشارکت های مردمی ۱۲۲ میلیارد تومان بود که نسبت به تحقق برنامه های این اداره کل ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.
مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به فرارسیدن ۱۴ اسفند روز احسان و نیکوکاری بیان کرد: هر سال بیش از ۸۰۰ پایگاه در استان آماده جمع آوری کمک های مردمی در این روز بود.

وی ادامه داد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا هر اداره کمیته امداد به عنوان یک پایگاه ثابت آماده دریافت کمک های مردمی است و در مجموع ۳۴ پایگاه را شامل می شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: مردم می توانند کمک های نقدی را با کد دستوری #۱*۰۵۴*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۶۵۲۴۲ به نام صندوق امداد ولایت واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان بیان کرد: مردم می توانند کمک های کالایی را به ادارات امداد در سراسر استان تحویل دهند.

عبادی گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو، جشن نیکوکاری با شعار "عیدی برای همه" با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی و تأمین پوشاک و ملزومات نوروزی دانش‌آموزان نیازمند از امروز ۱۴ اسفندماه در سراسر استان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: سال گذشته مجموع کمک های جمع آوری شده در جشن نیکوکاری ۹۳ میلیارد ریال بود که امیدواریم امسال ۱۵۰ میلیاد ریال برسد.

عبادی ادامه داد: در سال ۹۹ با توجه به فرمان حضرت آقا در خصوص رزمایش کمک های مومنانه مشارکت های زیادی صورت گرفت، تا پایان بهمن ماه میزان مشارکت های مردمی ۱۲۲ میلیارد تومان بود که نسبت به تحقق برنامه های این اداره کل ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

این مقام مسئول گفت: امسال ۳۸۷ هزار و نهصد و نود سبد کالا و یک میلیارد و دویست و هفتاد هزار و صد پرس غذای گرم میان نیازمندان و مددجویان تحت پوشش توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان بیان کرد: این اقلام از محل کمک های مردمی در قالب های مختلف همچون صندوق های صدقات خانگی تا کمک های بزرگتر تهیه و در میان مددجویان توزیع شده است.

عبادی اظهار کرد: این کمک ها بنا بر نظر واقف یا خیر به افراد خاصی داده می شد، سبد کالا وپرس غذا هم معمولا به هر خانواده ای تعلق گرفت و مجموع خانوارهای تحت پوشش این اداره کل ۱۶۹ هزار و پانصد و شصت و نه خانواده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۶۱۱


ارسال