دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۲
عالم اهل سنت:
بصیرت و هوشیاری لازمه انتخاب اصلح است/ کاهش مشارکت حداکثری مردم هدف دشمن در انتخابات
 
مولوی عنایت اله رسولی زاده گفت: مردم باید با هوشیاری، بصیرت و تفکر انقلابی کاندید مورد نظر خود را انتخاب کنند.
مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت مینان شهرستان سرباز در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اینکه یکی از اهداف دشمن عدم مشارکت مردم پای صندوق های رای است، بیان کرد: دشمن با افزودن تحریم های ناجوانمردانه، اختلاف پراکنی، تهدید، وارونه نمایی، جدایی مردم از نظام سعی در ایجاد یاس و ناامیدی در بدنه جامعه دارد تا از این طریق مشارکت مردم در انتخابات را کاهش داده و به اهداف شوم خود نائل شوند.

وی افزود: حضور مردم در صحنه های مختلف نظام همچون صندوق های رای یا شرکت در انتخابات و سایر موارد، مشتی محک بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی زده و آنان را در اجرای توطئه های شومی که دارند، مایوس و ناکام گذاشته است.

شناخت اصلح مهمترین اولویت در انتخاب کاندیداها
 
این عالم اهل سنت ادامه داد: مردم باید با هوشیاری، بصیرت و تفکر انقلابی کاندید مورد نظر خود در انتخابات را انتخاب کنند چرا که این بصیرت و هوشیاری آگاهانه نقشه استکبار جهانی را نقش بر آب می کند.

وی با بیان اینکه انتخابات نشان دهنده دخالت مردم در سرنوشت خود و کشورشان است، اذعان کرد: باید فرد اصلحی را انتخاب کرد که علاوه بر روحیه انقلابی و تفکر جهادی، دلسوز مردم بوده و مشکلات را درک و برای رفع آنها به ویژه در عرصه اقتصادی و معیشتی دغدغه داشته باشد؛ چرا که اگر فرد منتخب مردم متعهد به اسلام و دلسوز باشد معضلات حل و فصل شده و نگاه به بیرون از کشور و بیگانگان ندارد، بلکه به فکر حمایت از تولیدات بومی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی است.

این خطیب جمعه  تصریح کرد: فرد منتخب و اصلح نباید ترسو باشد بلکه باید شجاع، متدین، آگاه به مسائل روز باشد و در میدان عمل درد مردم را دوا کند.

وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه شناخت اصلح مهمترین اولویت در انتخاب کاندیداها است، گفت: همگان باید با چشمانی باز و آگاهانه پای صندوق های رای حاضر شوند، زیرا هر رای ما تیری به سمت دشمنان شلیک می کند.

رسولی زاده در ادامه به شاخصه های فرد اصلح از منظر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: تفکر معقول و شجاعت در عمل، خستگی ناپذیری و همت جهادی، اهل اجرای عدالت و مبارزه با بی عدالتی، قوی و کارآمد بودن برای مدیریت، حاضر در بین مردم و دانای نیازهای جامعه، پایبندی به اقتصاد مقاومتی و عدم نگاه به بیرون مرزها، صمیمی بودن با مردم و خود را خادم و خدمتگذار مردم دانستن، استکبار ستیز و شجاع و مقاوم در برابر فشارهای دشمن برخی از ویژگی های مهم انتخاب اصلح است که باید از آن الگو گیریم.

دشمن به دنبال دلسرد کردن مردم در انتخابات است

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم در انتخابات هستند، خاطر نشان کرد: امسال علیرغم شیوع ویروس منحوس کرونا مردم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی در میدان حضور یابند و رسالتی که بر عهده دارند را با حضور گسترده خود به نحو احسنت اجرا کنند.

امام جمعه اهل سنت مینان افزود: اسلام، رهبری و مردم سه رکن مهم موفقیت انقلاب اسلامی به شمار می روند و از آنجایی که ترس دشمن از انتخابات 1400 روی کار آمدن دولت انقلابی است درصدد کاهش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با شیوه سیاه نمایی و تخریبو ناامیدی هستند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۶۹۴


ارسال