سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴
خدمت بی منت ادامه دارد؛
تداوم مواسات در سنگر تولید/توزیع 815 بسته معیشتی به همت بسیج کارگری در سیستان وبلوچستان
 
محمد قورزایی، مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان گفت: 815 بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به‌همت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان در اقصی نقاط سیستان وبلوچستان توزیع شد.
محمد قورزایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه کارگران میدان دار عرصه اقتصادی و شکست تحریم های ناجوانمردانه دشمنان هستند، بیان کرد: این قشر از جامعه زحمتکش ترین افراد بوده به گونه ای که در دفاع مقدس در دو جبهه اقتصادی و خط مقدم جبهه ها حضور گسترده و نقش موثری داشتند.

وی افزود: اکنون نیز کارگران با پویایی چرخ کارخانجات در میدان مبارزه اقتصادی با دشمنان قرار داشته ونقشه شوم استکبار در راس آنها آمریکا مبنی بر اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم ها، را با تفکر بسیجی و روحیه جهادی خنثی کرده اند.

این مقام مسئول با بیان اینکه کارگران محرک اصلی گردش چرخ اقتصادی به شمار می روند، ادامه داد: این افراد دیروز در جبهه رودررو با دشمن و امروزدر خط تولید همچنان پای دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی و انقلابی ایستاده و نقش موثری در گردش تولید ملی دارند، امید که مسئولان امر با حمایت از آنان و رفع موانع تولید در این نبرد یاریگر کارگران باشند.

 وی در بخش دیگر سخنان خود اذعان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا که به علت قدرت سرایت بیماری کسب و کارها تعطیل شد، کارگران با رعایت پروتکل ها و اجرای دستورالعمل های بهداشتی با کادر درمان همکاری کرده و در رزمایش کمک های مومنانه خوش درخشیدند.

قورزایی گفت: اجرای طرح شیفت ایثار توسط کارگران در واحدهای تولیدی و کارخانجات استان یکی از اقدامات این قشر زحمتکش برای پیوستن به رزمایش کمک های مومنامنه بوده است.

وی اضافه کرد: در این راستا از ابتدای سال تاکنون به همت بسیج کارگری و کارخانجات استان و همکاری سازمان های وابسته، تعداد 815 بسته معیشتی به ارزش 400 الی 700 هزار تومان در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع شده است و این اقدام خداپسندانه همچنان تداوم دارد.

مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان خاطر نشان کرد: در ابتدای جنگ تحمیلی حتی توان تولید سیم خاردار را نداشتیم و دشمن ما نیز آنها را تحریم کرده بود اما امروز به برکت نظام و انقلاب و همچنین مجاهدت های شهدا و ایثارگران و به مدد توان بالای علمی جوانان به قله‌های افتخاری از دانش و خوداتکایی رسیده‌ایم که دشمن را به هراس و لرزه انداخته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۰۴۳


ارسال