پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۲
خدمت بی منت ادامه داد؛
اجرای 785 ساعت "شیفت ایثار" به همت کارگران بسیجی در سیستان وبلوچستان/اختصاص عواید به آسیب‌دیدگان کرونا
 
محمد قورزایی،مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان گفت: علیرغم شیوع ویروس منحوس کرونا و وارد شدن فشار اقتصادی و معیشتی به جامعه کارگری، اما این زحمتکشان مظلوم در صف مقدم خدمت به آسیب‌دیدگان ایستاده و ادای دِین می کنند.
محمد قورزایی در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از کرونا، شماری از کارگران مشغول به کار در واحدهای صنعتی و کارخانجات استان بخشی از اضافه کار خود را به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه اجرای طرح شیفت ایثار یکی از برنامه‌های مهم بسیج کارگری است، افزود: کارگران در این طرح یک شیفت کاری را بدون دریافت دستمزد به خدمت فعالیت کرده و درآمد حاصل از آن را به افراد نیازمند اختصاص می دهند.

این مقام مسئول ادامه داد: امسال همزمان به هفته کارگر این قشر زحمتکش با تفکر انقلابی و روحیه جهادی خود برای کمک به آسیب دیدگان از بیماری کووید19 اقدام به اجرای 785 نفر ساعت کار مازاد از ساعت اداری کردند تا مرهمی بر زخم محرومان باشند.

وی تصریح کرد: این میزان نفر ساعت در بیش از 53 واحد تولیدی سطح استان مشغول به ارائه خدمت بی منت به همنوعان خود شدند.

مدیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان اذعان کرد: از آنجایی که یکی از اهداف دشمن مایوس کردن مردم وخاموشی چرخ واحدهای تولیدی است، کارگران بسیجی با حضور پویا و فعال خود در جبهه اقتصادی توطئه شوم دشمنان را نقش برآب و خنثی کرده اند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۱۲۰


ارسال