سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶
مدیرعامل توزیع برق سیستان و بلوچستان خبرداد؛
خسارت 26 میلیارد ريالی باد و باران به شبکه توزیع برق سیستان و بلوچستان
 
خلیل عوض زاده از خسارت 26 میلیارد ريالی باد و باران به شبکه توزیع برق سیستان و بلوچستان خبر داد.
خلیل عوض زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: باد شدید و باران چند روز اخیر در این استان حدود 26 میلیارد ريال به شبکه‌های توزیع برق این منطقه خسارت وارد کرد.

وی ادامه داد: شهرستان‌های هیرمند، زاهدان، نیکشهر، ایرانشهر، قصرقند، دلگان، زابل، پلان و راسک از جمله مناطقی هستند که دچار خسارت شده‌اند.

این مقام مسئول تصریح کرد: 6 دستگاه ترانس، 117 اصله تیر و سه هزار و 220 متر شبکه فشار ضعیف و متوسط از جمله خسارت وارد شده به شبکه توزیع برق این استان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به آمادگی قبلی اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق در سطح استان بلافاصله با بسیج امکانات و نیروهای عملیاتی نقاط آسیب دیده ترمیم و شبکه پایدار شد.

وی با بیان اینکه برخی از شهرستان های سیستان و بلوچستان همچنان شاهد باد و باران هستند تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی پرسنل توزیع برق این استان بخش اعظمی از شبکه های آسیب دیده اصلاح و مجدداً احداث شده و در حال حاضر شبکه توزیع برق استان در شرایط پایداری به سر می‌برد.

عوض زاده اظهار کرد: در مواردی که راه دسترسی به روستاها در اثر سیل از بین رفته است و امکان اقدام و عملیات فوری، سلب و تیم‌های عملیاتی برق علیرغم آمادگی عملیاتی و لجستیکی امکان اقدام فوری نداشته و نبود راه دسترسی مناسب رفع خاموشی و بازسازی شبکه ای تاخیر همراه می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۲۱


ارسال