سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷
همزمان با ماه مبارک رمضان انجام شد؛
همت بلند بسیج حقوقدانان برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد در سیستان وبلوچستان/13 زندانی از بند اسارت رها شدند
 
ابوالحسن رضایی، مسئول بسیج حقوقدانان سیستان وبلوچستان گفت: با فرارسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان 13 زندانی، از پشت میله‌های زندان آزاد شده و به آغوش خانواده برگشتند.
ابوالحسن رضایی در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: امسال به برکت ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور، قدم هایی در راستای حمایت و آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد برداشته شد.

وی با بیان اینکه رمضان ماه مهربانی ها است، افزود: به طور کلی حرکت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمدی که از بذل و محبت مقام معظم رهبری الگو گرفته، حرکتی مثبت و مفید در راستای سالم سازی فضای اجتماعی است و امیدواریم با همکاری و همراهمی خیران و مسوولان شاهد تداوم آن باشیم.

مسئول بسیج حقوقدانان استان اذعان کرد: آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد، عملی پسندیده است که از نظر اجتماعی تاثیر مثبت بسیار زیادی دارد، در همین راستا اولین مرحله آزادسازی زندانیان در سال 1400 امروز به صورت کشوری از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 وی ادامه داد: تعداد 13 نفر از زندانیان شهرستان ایرانشهر با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان و کانون بسیج حقوقدانان این شهرستان و با اخذ رضایت از شکات، از بند اسارت رهایی یافته و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

رضایی گفت: شهروندان و خیران باید از فرصت بندگی در ماه مبارک رمضان بهره برده و با اهدای مبالغ کم و کوچک و نذورات و صدقات خود در این ماه مبارک برای آزادی زندانیان گام بردارند.
 
 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۲۲


ارسال