شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان خبر داد؛
پرداخت ۲۳۰ میلیارد تسهیلات برای حمایت از تولید/ واحد‌های نوپا و نیمه فعال به چرخه اشتغال بازگشتند
 
ادریس دینارزهی گفت: با اجرای تفاهم نامه ای با شرکت شهرک های صنعتی که به صورت ویژه و تنها برای سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده بود، واحدهای تولیدی نوپا و یا نیمه تعطیل به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.
 ادریس دینارزهی،  مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان  در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد:  تفاهم نامه ای برای حمایت از واحد های تولیدی و طرح های اقتصادی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان به امضا رسیده است تا این واحدها بتوانند با دریافت تسهیلات به کار خود رونق بخشند.

وی اظهار کرد: تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید و شرکت شهرک های صنعتی در تیر ماه ۹۸ به امضا رسید و در طول یک سال و نیم، ۲۳ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی نوپا یا راکد در سیستان و بلوچستان پرداخت شد و هدف اصلی این تفاهم نامه که همان حمایت از تولید و اشتغال بود، محقق شد.

دینارزهی با تاکید بر اینکه سقف این تسهیلات مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، با کارمزد چهار درصد است، اضافه کرد: در پرداخت تسهیلات سعی شده است که اکثر مراکز تولیدی به خصوص واحدهای کوچک در شهرک کارگاهی هم از آن بهره مند شوند.

وی با اشاره به نظارت مستمر از روند پرداخت این تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی ادامه داد: بیش از ۸۰ کارآفرین سیستان و بلوچستان از تسهیلات این تفاهم نامه بهره مند شدند که زمینه اشتغال جوانان زیادی در این واحد های تولیدی فراهم شد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۴۰۱


ارسال