شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰
مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان:
بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه برق در سیستان و بلوچستان در حال اجراست
 
علیرضا پرنده مطلق گفت: امسال ۱۳ پروژه مربوط به برق منطقه‌ای در سیستان و بلوچستان به ارزش هزار و دویست و سی و یک میلیارد تومان در حال اجراست.
علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: امسال ۱۳ پروژه مربوط به برق منطقه‌ای در سیستان و بلوچستان به ارزش هزار و دویست و سی و یک میلیارد تومان در حال اجراست.

وی بیان کرد: این پروژه ها شامل توسعه پست ۲۳۰ به ۶۳ به ۲۰ کیلوولت شرق زاهدان، احداث خط ۲۳۰ کیلو ولت دومداره زاهدان میرجاوه به طول ۷۵ کیلومتر، احداث خط ۶۳ کیلوولت دو مداره خاش به خاش دو به طول ۱۵ کیلومتر، توسعه پست سراوان، احداث خط ۲۳۰ کیلو ولت دو مداره فنوج تنگ سرحه به طول ۴۵ کیلومتر است.

این مقام مسئول تصریح کرد: همچین احداث پست ۲۳۰ به ۱۳۲ کیلو ولت فنوج به ظرفیت ۲۵۰ مگاولت آمپر، احداث خط ۱۳۲ کیلوولت دو مداره فنون کتیچ به طول 65 کیلومتر، احداث پست ۱۳۲ به ۲۰ کیلوولت کتیچ با ظرفیت ۶۰ مگاولت آمپر، احداث خط ۲۳۰ کیلوولت دوم دارای تغذیه پست پارود به طول ۱۰ کیلومتر، احداث پست ۲۳۰ به ۲۰ کیلوولت پاروت با ظرفیت ۱۰۰ مگاولت آمپر از دیگر پروژه های اجرایی امسال است.

مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان عنوان کرد: احداث خط ۲۳۰ کیلوولت دومداره ارتباطی پست سردرگان به طول ۱۰ کیلومتر، احداث پست ۲۳۰ به ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سردرگان به ظرفیت ۱۰۰ به علاوه ۲۵۰ مگاولت آمپر، احداث خط ۲۳۰ کیلو ولت دومداره نیکشهر اسپکه به طول ۹۲ کیلومتر باقی پروژه های در حال انجام برای سال ۱۴۰۰ است.

پرنده مطلق عنوان کرد: این پروژه ها سبب بهبود قابلیت اطمینان شبکه و بهبود و رفع افت ولتاژ شبکه، امکان تغذیه پست بهبود پروفیل ولتاژ، تامین برق مورد نیاز شهرک صنعتی کامبوزیا، امکان افزایش صادرات برق و ورود و بهبود پایداری شبکه از طریق احداث پست دائم می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: تلاش می شود با همیاری و همدلی مردم محلی مدت زمانی اجرای این پروژه کوتاهتر شود، زیرا برق یکی از زیرساخت های مهم برای توسعه و آبادانی منطقه است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۶۸۵


ارسال