شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۶
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس:
حضور مردم در انتخابات وحدت آفرین است/ ارزش ها و شاخص های مدنظر رهبری؛ موثر در انتخاب اصلح
 
عبدالناصر درخشان گفت: حضور مردم در انتخابات قطعا شور و نشاط انتخاباتی را رقم می زند و جامعه را به سمت اتحاد و وحدت و آبادانی سوق می دهد و ارزش ها و شاخص های مدنظر رهبری در انتخاب اصلح موثر است.
عبدالناصر درخشان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری در هر کشوری است و اینکه مردم در تعیین سرنوشت خود مشارکت دارند بسیار پر اهمیت است.

وی ادامه داد: اما این طور نیست که انتخابات و مشارکت پرشور مردم را به کلیت نظام گره بزنیم، ولی مردم حق دارند و می توانند از حق خود استفاده و در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنند.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم می توانند در انتخاب بهتر از میان گزینه های موجود در انتخاب ریاست جمهوری و شوراها افرادی را که کارآمد باشند انتخاب کنند.

ارزش های و شاخص های مدنظر رهبری نقشه راه است

درخشان عنوان کرد: در شرایط فعلی اوضاع اقتصادی کشور نابه سامان است و حضور مردم در انتخابات و رای به کاندیدای اصلح می تواند قطعا شور و نشاط و فضای انتخاباتی را رقم بزند و جامعه را به سمت اتحاد، وحدت و آبادانی سوق دهند.

وی اظهار کرد: در انتخابات شورا کاندیداها وعده های خود را بر اساس توانایی ها و مطابق با حقی که قانون به شورا می دهد اعلام کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این استان مردم خیلی به دنبال تغییر نیستند، مخصوصا در شهرهای کوچک، روستاها و مناطق محروم بیشتر انتخابات به صورت قومیتی و طایفه ای است.

درخشان عنوان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری هم گزینه های نهایی هنوز مشخص نشده است و مردم نمی دانند که به چه کسی می خواهند رای دهند، ولی آن هایی هم که کاندید ریاست جمهوری می شوند برنامه های خوبی برای خود دارند.

وی عنوان کرد: کشور شرایط خوبی از لحاظ اقتصادی ندارد، کرونا، بیکاری و ... وجود دارد، قطعا کسانی که پا به میدان می گذارند برنامه هایی دارند که برای مردم اعلام می کنند و هر کدام از این برنامه ها از نگاه مردم عملی تر باشد به آن برنامه ها باور پیدا می کنند و رای می دهند.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری پیام خود را به جامعه می دهند و جامعه ما هم مترقی است و ارزش های خود را می شناسد و مردم هم می دانند پیامی که رهبری می دهند نقشه راه برای کشور محسوب می شود.

درخشان گفت: ایشان هیچگاه گزینه خاصی را اعلام نکرده اند، بلکه ارزش ها و شاخص ها را بیان می کنند و مردم هم می دانند که شاخص ها و تعاریف رهبر در کدام گزینه گنجانده می شود و این پیام را می گیرند و به سمت انتخاب اصلح می روند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۹۶۶


ارسال