شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰
در گفت و گو با قهرمان وزنه برداری جهان مطرح شد؛
روزشماری جامعه ورزشی برای حماسه آفرینی در ۲۸ خرداد/بار دیگر اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان می کشیم
 
اسحاق نارویی گفت: جامعه ورزشی ایران و به ویژه سیستان و بلوچستان برای خلق حماسه در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ روزشماری می کنند تا اقتدار و عزت ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.
اسحاق نارویی، قهرمان وزنه برداری جهان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان تا پای جان، برای صیانت از انقلاب و آرمان های خود ایستاده اند و با حضوری گسترده در انتخابات پیش رو بار دیگر نقشه های شوم دشمنان را خنثی خواهند کرد.
 
وی ادامه داد: بدون تردید ورزشکاران نیز به عنوان پیشگامان جامعه در همه عرصه ها، در انتخابات ۲۸ خرداد حضور حماسی و چشمگیری خواهند داشت و با حضور پرشور و آگاهانه خود فرد اصلح را برای نشستن بر کرسی ریاست جمهوری و همچنین افراد شایسته ای را برای شوراهای شهر و روستا انتخاب می کنند.
 
این ورزشکار شاخص گفت: حضور گسترده در انتخابات اعلام انزجار از سیاست های استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ است، به دشمنان نظام خواهیم فهماند که هیچ گاه نمی توانند مانع حضور مردم در چنین عرصه های سرنوشت سازی شوند.
 
وی وحدت را عامل آبادانی دانست و گفت: با اقتدار برگرفته از انقلاب اسلامی بار دیگر با هم صدایی و هم دلی در انتخابات پیش رو، عزت ملی را به رخ جهانیان می کشیم.
 
نارویی اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان در همه عرصه ها در کنار هم برای آبادانی کشورشان تلاش کرده اند و در انتخابات پیش رو باز هم با حضورشان این وحدت و همدلی و ولایتمداری را به همگان نشان می دهند.
 
وی با اشاره به مشارکت گسترده مردم سیستان و بلوچستان در دوره های مختلف انتخابات، افزود: مرزداران غیور و ولایت مداران این خطه در انتخابات مختلف، مشارکت حداکثری خود را نشان داده و همیشه در ردیف اولین استان ها از نظر مشارکت در این عرصه سیاسی بوده اند.
 
این قهرمان جهانی گفت: انتظار می رود همان گونه که مردم برای صیانت از انقلاب و تحقق آرمان های نظام از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند، دولت جدید بعد از روی کارآمدن برای رفع مشکلات آن ها و محرومیت زدایی از این سرزمین کهن تلاش ویژه ای انجام دهد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۹۱


ارسال