چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ,16 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴
فرماندار دلگان:
داوطلبین از سیاه نمایی ها و تخریب یکدیگر خودداری کنند
 
مجتبی شجاعی گفت: لازم است رفتار انتخاباتی به گونه ای مدیریت شود که داوطلبین از سیاه نمایی ها و تخریب یکدیگر خودداری کنند.
مجتبی شجاعی، فرماندار دلگان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: مردم به بی اخلاقی ها در فضای تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی در پای صندوق های رای واکنش نشان خواهند داد و یقینا می‌دانند کاندیداهای با روحیه اخلاق شکنانه قطعا قابل اطمینان نیستند.

وی ادامه داد: از الزامات یک رقابت سالم ضمن پایبندی به قانون تبلیغات انتخابات، این است که کرامت انسانی تک تک کاندیداها حفظ شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: زیبنده نیست که افرادی با این تصور که «هدف وسیله را توجیه می‌کند» تلاش کنند تا تفاوت‌های قومی، زبانی، مذهبی و … را در جهت فریب افکار عمومی و تخریب رقبا بکار گیرند.

به گفته وی، رقابت سالم و پایبندی همه طرف‌ها به موازین اخلاقی باعث می‌شود که منتخبین شوراهای اسلامی نیز از مقبولیت بالاتری برخوردار شوند و در فضای سالم آتی بهتر بتواند نسبت به اجرای برنامه‌های خود اقدام کنند.

شجاعی افزود: راه اثبات کاندیداها قطعاً از نفی اقدامات و فعالیت‌های اعضای دوره‌‌های قبلی نمی‌گذرد.نادیده انگاشتن اقدامات مثبت شوراهای اسلامی اسبق و نفی دستاوردهای گذشتگان، با نقد سازنده و ارائه برنامه های هر یک از داوطلبین متفاوت است.

وی گفت: افراد دلسوز و برخاسته از دل جامعه دردمند که برای مشارکت بیش از هر چیزی ارزش قائلند، خود را تمام و کمال مقید به اصول اخلاقی می‌دانند و مردم نیز الحمدلله آگاه و با بصیرتند و نسبت به بی‌اخلاقی‌ها واکنش نشان خواهند داد، چرا که خوب می‌دانند افرادی با روحیه اخلاق‌شکنانه قطعاً قابل اطمینان نخواهد بود.

فرماندار دلگان افزود: لازم است رفتار انتخاباتی به گونه ای مدیریت شود که داوطلبین از سیاه نمایی ها و تخریب یکدیگر خودداری و از هزینه های سرسام آور تبلیغاتی دوری کنند، چراکه این شکل تبلیغات انتخاباتی، عواطف اجتماعی را مخدوش می کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۵۰۸


ارسال