پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ,23 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمد قورزایی،مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: کارگران بسیجی همچون ديگر اقشار جامعه ضمن اعلام آمادگی برای حضور پرشور در پای صندوق های رای، با انگشتان جوهری خود، دشمنان را حیرت زده خواهند کرد.
محمد قورزایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری مردم و کارگران در انتخابات 1400، بیان کرد: کارگران، ستون فقرات کشور هستند و تاکنون در عرصه های مختلف پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و جنگ اقتصادی با حضور پرشور و ایستادگی نقش بی نظیری را ایفا کرده اند و امروز نیز در عرصه انتخابات با انتخابی اصلح پای صندوق های رای حاضر می شوند چرا که خواسته های جامعه کار و تولید با انتخاب اصلح محقق خواهد شد.

وی افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی را تضمین‌کننده امنیت و آینده و اقتدار کشور می دانند، این قشر از جامعه در روز 28 خرداد با حضور گسترده خود از آؤرمان های نظام و انقلاب دفاع کرده و راه شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد.

 این مقام مسئول با بیان اینکه انتخاب حق مردم است، ادامه داد: حضور در این عرصه سیاسی تکلیف الهی بوده و هر رای ما تیری بر قلب دشمنان است.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام و انقلاب از مدت ها قبل برای عدم مشارکت مردم طرح ریزی و اقدام به ترفندهای شوم کرده تا با ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه مانع حضور حداکثری مردم در این انتخابات آن هم در گام دوم انقلاب شوند.

مدیر سازمان بسیج کارگری سپاه سلمان اظهار کرد: این حضور گسترده و همراهی مردم در روز سرنوشت ساز 28 هرداد قطعا تیری بر قلب دشمنان بوده و نقشه شوم آنان را نقش برآب خواهد کرد.

وی اذعان کرد: مردم با حضور و مشارکت حداکثری خود در پای صندوق های رای با انتخاب فرد اصلح بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان می کوبند.

قورزایی در ادامه با بیان اینکه برای دوام و اقتدار این نظام و انقلاب خون شهدای بسیاری نثار شده است، خاطر نشان کرد: سردار شهید سلیمانی هم جان خود را برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی فدا کرد بر این اساس برای پاسداشت خون شهدا در انتخابات مشارکت می کنیم.

وی اضافه کرد: مشارکت حداکثری کارگران در انتخابات و انتخاب فرد اصلح می تواند از آلام و دردهای جامعه‌ کارگری کم کند.

این مقام مسئول تاکید کرد: دشمنان انقلاب و نظام با اهمیت شرکت کارگران در انتخابات آگاهی دارند بر این اساس، همواره این قشر عظیم را با تبلیغات سو خود از شرکت در انتخابات دلسرد می کنند اما این قشر از جامعه همان گونه که عامل محرک و پویایی پرخ کارخانجات و اقتصاد کشور هستند با حضور در عرصه انتخابان با انگشتان جوهری خود دشمنان را انگشت به دهان خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۵۷۲


ارسال