دادستان زاهدان خبر داد؛

صدور حکم قصاص در ملاعام برای داماد عصبانی / رسیدگی سریعتر به پرونده در دیوان عالی کشور در حال پیگیری است

19 خرداد 1400 ساعت 13:00

مهدی شمس آبادی گفت: حکم قصاص در ملا عام برای داماد عصبانی که تعدادی از اعضای خانواده همسرش را به قتل رساند صادر و در صورت تایید در دیوان عالی کشور به زودی حکم اجرا می شود.


مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: پرونده مذکور در اسرع وقت در دادسرای ما رسیدگی و کیفر خواست صادر و به دادگاه کیفری یک استان صادر شد.

وی اضافه کرد: حکم قصاص در ملا عام برای داماد عصبانی که تعدادی از اعضای خانواده همسرش را به قتل رساند صادر شده است.

این مقام قضایی ادامه داد: پرونده با اعتراض متهم به دیوان عالی کشور صادر شده و در صورت تایید در دیوان عالی کشور به زودی حکم اجرا می شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بنده سه روز پیش روند این پرونده را پیگیری کردم که در اختیار شعبه ۳۰ یا ۳۱ دیوان عالی کشور مستقر در قم است.

شمس آبادی تصریح کرد: برای پرونده مذکور هنوز وقت رسیدگی تعیین نشده و تصمیمی از سوی دیوان گرفته نشده است و ما هم پیگیر هستیم شعبه دیوان عالی مستقر در قم سریعتر رسیدگی را انجام دهد تا بتوانیم حکم را اجرا کنیم که التیامی بر بازماندگان و جراحت احساسات عمومی باشد.

شایان ذکر است؛ ۲۲ دی ماه سال گذشته دامادی مسلح به اسلحه شکاری با ورود به خانه پدر زنش در بولوار انقلاب زاهدان، اقدام به تیراندازی کرد.

این حرکت دلهره آور که شبی خونین را برای این خانواده زاهدانی رقم زد، از یک سو منجر به برهم زدن نظم و امنیت عمومی و از سوی دیگر قتل چهار شهروند شد.

اما ماجرا به این جا ختم نشد و وی در ادامه همسر باردار خویش، برادر و خاله و پدر همسرش را هم به قتل رساند و پایان غم انگیز را برای این حادثه رقم زد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 138673

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/interview/138673/صدور-حکم-قصاص-ملاعام-داماد-عصبانی-رسیدگی-سریعتر-پرونده-دیوان-عالی-کشور-حال-پیگیری

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/