دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰
سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان:
حضور در انتخابات اقتدار نظام را افزایش می‌دهد/شرکت گسترده پای صندوق‌های رای راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی ‌
 
در حالی حضور حداکثری در انتخابات اقتدار نظام را افزایش می‌دهد که به گفته سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان، راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و تقابل با انواع تحریم‌ها،‌شرکت گسترده پای صندوق‌های رای است.
به گزارش عصرهامون، حضور گسترده مردم در صحنه انتخابات، ضامن امنیت و اقتدار کشور است و فراتر از هر نگاه سیاسی و یا جناحی، همه کسانی‌که به این مرز و بوم عشق می‌ورزند، باید در عرصه انتخابات حضور داشته باشند، چرا که این حضور تقویت‌کننده امنیت و عزت و عظمت کشور است.

کمتر از یک هفته دیگر تا برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، شوراهای شهر و روستا، فرصت باقی ‌مانده است و آحاد مختلف ایران خود را برای حضوری گسترده آماده کرده اند تا بار دیگر توطئه دشمنان برای تفرقه‌افکنی و جلوگیری از حضور مردم پای صندوق‌های رأی را با شکست مواجه کنند.

عزت و اقتدار  ایران، مایه ناامیدی و یاس دشمنان است

سردار بهادر خان شعلی بر یکی از سران طوایف و عشایری در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: شركت در انتخابات وظيفه شرعی، ملی و حق هر ايرانی است كه برای تعيين سرنوشت خود با حضور در پای صندوق‌های رای به تكليف الهی عمل كند.

وی افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات علاوه بر ناکامی دشمنان و ایادی استکبار، تضمین کننده امنیت کشور و قدرت بخشیدن به پایه های مستحکم نظام است.

این بزرگ طایفه ادامه داد: عزت، اقتدار و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران همواره مایه ناامیدی و یاس دشمنان است بر این اساس همیشه به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی و اختلاف پراکنی برای جدایی ملت از یکدیگر هستند.

وی خاطر نشان کرد: حضور پرشور و آگاهانه مردم در 28 خرداد ماه جاری علاوه بر اینکه نقشه شوم دشمنان را خنثی می کند، مشتی محکم بر دهان یاوه گویانی است که از مدت ها قبل با تبلیغات سو و طرح ریزی های شوم در پی کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند.

شعلی بر اظهار کرد: همگان باید با بصیرت و روشنگری و با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات سیلی محکم دیگری به دشمنان بزنیم.

این بزرگ طایفه با بیان اینکه حضور حداکثری مردم ولایت مدار ایران در همراهی نظام و انقلاب خواب را از دشمنان ربوده است، اذعان کرد: دشمن در گام دوم اهداف خود به دنبال انتخاب نشدن فرد اصلح در انتخابات است اما آحاد ملت باید با انتخابی اصلح پای صندوق های رای حاضر شوند و دراین زمینه از توان نخبگان و بزرگان بهره گیری کنند.

راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی ‌شرکت گسترده پای صندوق‌های رای است

سردار محمد اکبر نوتی زهی، یکی از سران طوایف و عشایر در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی "انتخابات تزریق خون تازه در کالبد نظام جمهوری اسلامی است، تجدید قوا و تجدید نیرو برای ملت است"، بنابراین حضور حداکثری در این عرصه سیاسی ی تکلف الهی برای همگان است.

وی با اشاره به فراز دیگری از رهنمودهای رهبر انقلابی مبنی بر اینکه "انتخابات جلوه‌ای از حیات جامعه است، نماد حضور و مشارکت بانشاط مردمی است و به‌تعبیر حضرت امام (قدس سره) شرکت در انتخابات وظیفه الهی، ملی و انسانی است" افزود: انتخابات را باید مظهر خداباوری، مردم‌باوری و خودباوری دانست؛ بر این اساس تحقق اراده مردم در نظام را باید در بستر انتخابات جست‌وجو کرد.

وی ادامه داد: انتخابات دارای دو نقش است؛ یک‌ نقش آن به تحقق آرمان‌های این نظام و انقلاب کمک می‌کند و نقش دیگر حربه دشمن را کند کرده و نظام را صیانت می‌بخشد.

این بزرگ طایفه اذعان کرد: دشمنان مدام کید و توطئه می‌ورزند تا با ناامید ساختن مردم، انتخابات یا اصلاً برگزار نشود و یا به‌صورت کمرنگ تحقق یابد چرا که نتیجه آن نفی مردم‌سالاری در ایران اسلامی است.

نوتی زهی خاطر نشان کرد: راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و تقابل با انواع تحریم‌ها، همبستگی و وحدت کلمه است که بهترین مصداق آن انتخابات و شرکت گسترده پای صندوق‌های رأی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۷۱۲


ارسال