دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۸
در گفت و گوی اختصاصی با عصرهامون مطرح شد؛
اعلام حمایت مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان از آیت الله رئیسی
 
رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان از حمایت قاطع این مجمع از سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 خبر داد.
ملک فاضلی، رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در گفت و گوی اختصاصی با عصرهامون بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان در سال های گذشته مشارکت بسیار خوبی را در دوره های مختلف انتخابات از خود نشان داده اند که دعوت می شود در انتخابات پیش رو با مشارکت حداکثری برای انتخاب اصلح پای صندوق های رای به صورت پرشور حضور پیدا کنند.
 
وی افزود: مردم سیستان و بلوچستان در طول تاریخ سرآمد همبستگی و حفظ تمامیت ایران عزیز بوده اند و این امر را با نثار خون شهدای خویش در پاسداری از مرز و بوم با مشارکت حداکثری و کسب رتبه های نخستین در تمام انتخابات رقم زده اند.
 
رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان ادامه داد: مردم بزرگوار این دیار محرومیت خویش را فراموش کرده و با مشارکت حداکثری سهم خود را ادا کرده اند و وظیفه دولت را با سخاوت خویش خواستار شده اند.
 
فاضلی افزود: مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان به تبعیت از جامعه بزرگوار استان و رایزنی های انجام شده حمایت قاطع خود را در انتخابات ریاست جمهوری 1400 از آیت الله سید ابراهیم رئیسی که خود فرزند این منطقه است، اعلام می کند.
 
وی با بیان این که در این راستا بیانیه ای نیز تهیه شده است، ابراز امیدواری کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات و گزینش اصلح مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری تحولی نو و همه جانبه و دگرگونی را رقم زند.
 
نماینده مردم سراوان تاکید کرد: مشارکت حداکثری مردم سیستان و بلوچستان ایجاد تعهدی سنگین برای دولت آینده در جهت رفع محرومیت ها را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/ 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۲۲


ارسال