دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳
مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
۲۵ میلیون تومان ودیعه مسکن به مستاجران سیستان و بلوچستان پرداخت می شود
 
عطاءاله اکبری گفت: ۲۵ میلیون تومان ودیعه مسکن به مستاجران سیستان و بلوچستان پرداخت می شود و متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن استان می توانند با مراجعه به سامانه جامع اقدام ملی مسکن به آدرس tem.mrud.ir اقدام به ثبت نام کنند.
عطاءاله اکبری، مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: ۲۵ میلیون تومان ودیعه مسکن به مستاجران سیستان و بلوچستان پرداخت می شود و متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن استان می توانند با مراجعه به سامانه جامع اقدام ملی مسکن به آدرس tem.mrud.ir اقدام به ثبت نام کنند.

وی اظهار کرد: بر اساس اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ۲۶ خردادماه سال جاری تمام مستاجران واجد شرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور تقاضای خود را مبنی بر دریافت کمک ودیعه مسکن ثبت کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن برای تمام شهرهای سیستان و بلوچستان ۲۵۰ میلیون ریال است که با نرخ سود ۱۳ درصد پرداخت می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان متاهل بودن یا سرپرست خانوار بودن را از جمله شروط متقاضیان دریافت این تسهیلات دانست و گفت: متقاضیان باید دارای اجاره نامه رسمی یا اجاره نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند و تاریخ انعقاد اجاره‌نامه واحد مسکونی هم باید مربوط به نیمه نخست امسال باشد.

اکبری گفت: چنانچه متقاضی ظرف حداکثر دو هفته از تاریخ معرفی به شعب بانکی نسبت به تکمیل مدارک اقدام نکرد نسبت به رد درخواست او اقدام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برای کمک به خانه دار شدن مردم ساخت مسکن در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن در دست اجرا است که به یقین در آینده نزدیک تاثیر قابل توجهی در  قیمت مسکن و نیز اجاره بها در جامعه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۶۳


ارسال