سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۷
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
شکست جنگ روانی دشمن با حضور مردم در انتخابات/ بدخواهی و کینه توزی دشمنان ایران بی نتیجه ماند
 
حجت الاسلام علی مصطفوی نیا گفت: از ماه ها پیش دشمن جنگ روانی شروع کرده بود مبنی بر این که مردم ایران از نظام و انقلاب خود فاصله گرفتند، مردم اگرچه نسبت به برخی از سیاست ها گلایه دارند، اما هنوز پشتیبان انقلاب هستند و با حضور در انتخابات مشت محکمی به دهان دشمن زدند.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام علی مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: پیروزی ملت ایران در انتخابات باشکوه 28 خردادماه نشان داد مردم همواره در صحنه هستند و علی رغم بدخواهی و کینه توزی دشمنان ملت ایران حماسه بزرگی خلق کردند.

وی ادامه داد: از ماه ها پیش دشمن جنگ روانی شروع کرده بود مبنی بر این که مردم ایران از نظام و انقلاب خود فاصله گرفتند و می خواستند از این انتخابات نتیجه بگیرند که حاکمیت یک حرف و مردم حرفی دیگر می زنند.

این مقام قضایی بیان کرد: دشمن برنامه و نظرسنجی داشت که حداکثر مشارکت ایرانیان در انتخابات تا ۲۵ درصد خواهد بود، مردم فهیم ما نشان دادند حرف های دشمنان در آن ها تاثیر ندارد و هرچه آن ها تلاش کردند مردم در صحنه نیایند، نتیجه نداشت و مردم عزیز ما نشان دادند جایگاه انقلاب بیش از این ارزش دارد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بیان کرد: ما شهیدان زیادی را تقدیم انقلاب کردیم، نسبت به برخی از سیاست ها گلایه داریم، اما هنوز پشتیبان انقلاب هستیم و با حضور در انتخابات مشت محکمی به دهان دشمن زدیم.

مصطفوی نیا اظهار کرد: از دشمن انتظار نداریم در مدح ما سخن بگوید، سراغ نداریم در هیچ برهه ای دشمن از ما تعریف کند، زیرا هرگز نخواست بلوغ و پیشرفت ما را ببینند و زمانی که ما به پیشرفت در عرصه های مختلف رسیدیم انکار کرد.

وی عنوان کرد:عرصه انتخابات هم عرصه بلوغ و پیشرفت بود، برخی از افراد خوشنام در این انتخابات بدنام شدند و کاری که دشمن می خواست انجام دهد آن ها انجام دادند.

این مقام قضایی گفت: باید به این مردم و رهبر معظم انقلاب که زمینه ساز این حماسه بزرگ بودند تبریک گفت، برای پیشرفت ایران اسلامی و انقلاب و موفقیت رئیس جمهور منتخب باید دعا کنیم.‌

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان افزود: مردم وظیفه خود را با حضور پرشور در انتخابات انجام دادند و حالا وظیفه مسئولان است که کار انجام دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۱۶۵


ارسال