شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۲
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور :
استقرار ۳بیمارستان تخصصی سپاه در سیستان و بلوچستان/بهره مندی بیش از ۲میلیون نفر از خدمات تخصصی بیمارستان های صحرایی
 
سردار محمد کرمی با اشاره به استقرار ۳بیمارستان تخصصی سپاه در سیستان و بلوچستان، گفت: مردم بدانند سپاه با تمام توان و خدمات در میدان است.
سردار محمد کرمی، فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نیروی مردمی و همیشه در کنار مردم است که در صحنه ها و عرصه‌های مختلف خدمات خوبی به آنان در اقصی نقاط کشور ارائه کرده است.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه چون در مناطق مختلف کشور مستقر است بنابراین بیمارستان های سیار را در دستور کار قرار داده و هم اکنون ۱۰ بیمارستان سیار در مناطق مختلف به کار گیری کرده تا از توان، تجهیزات و نیروی انسانی توانمند و متخصص سپاه برای ارائه خدمت به مردم استفاده کند.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور ادامه داد: در سیستان و بلوچستان و سایر استانها این بیمارستان‌ها مستقر و اقدامات خوبی به مردم ارائه کرده و  می کنند، این در حالیست که در سال‌های اخیر بالغ بر ۲ میلیون نفر از خدمات تخصصی این بیمارستان ها در این خطه از کشور به صورت رایگان بهره مند شده اند.

وی اظهار کرد: امروز برای کمک به بیمارستانها و دانشگاه های علوم پزشکی سیستان و بلوچستان سه بیمارستان صحرایی با تجهیزات کامل و نیروی توانمند اقدام به ارائه خدمات می‌کنند تا به مردم این اعتماد و اطمینان را بدهیم که همه خدمات سپاه در اختیارشان قرار دارد و آنها نگران چیزی نباشند.

کرمی خاطرنشان کرد: امیدواریم به زودی به فضل الهی و تلاش های همگانی شاهد ایجاد آرامش و ریشه‌کنی این ویروس منحوس باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۷۵۱


ارسال