يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ,26 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۳
معاون اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
صدور ۱۸ فقره سند مالکیت با کاربری عمومی برای اراضی منطقه زیباشهر زاهدان
 
مرتضی مقدسی گفت: برای اراضی در اختیار لشکر ۸۸ زرهی ارتش در محدوده زیباشهر زاهدان با کاربری عمومی ۱۸ فقره سند مالکیت به نام سازمان ملی زمین و مسکن در مردادماه جاری صادر شد.
مرتضی مقدسی، معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: برای اراضی در اختیار لشکر ۸۸ زرهی ارتش در محدوده زیبا شهر زاهدان با کاربری عمومی ۱۸ فقره سند مالکیت به نام سازمان ملی زمین و مسکن در مردادماه جاری صادر شد.

وی اظهار کرد: این اقدام با تلاش و پیگیری اداره املاک، بانک زمین و حفاظت از اراضی حوزه معاونت املاک و حقوقی این اداره کل محقق شد، به طوری که پس از گذشت چندین سال از تصویب طرح های تفکیکی این اراضی در کمیسیون ماده پنج سند برای این اراضی صادر شد.

این مقام مسئول ادامه داد: در این راستا به موجب صورتجلسه تحویل قطعات دارای کاربری عمومی مابین اداره کل راه و شهرسازی استان و تعاونی مسکن لشکر ۸۸ زرهی استان، مالکیت تعداد ۲۲ قطعه زمین واقع در اراضی زیباشهر زاهدان دارای کاربری های آموزشی، ورزشی، درمانی، مذهبی و فرهنگی از نام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اختیار لشکر ۸۸ زرهی استان به نام دولت با نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن منتقل و تعداد ۱۸ برگ سند مالکیت برای آنها صادر شد.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تامین خدمات عمومی برای شهروندان محترم مناطق، شفافیت امور ثبتی، پیشگیری از تصرف و جعل اسناد مالکیت از جمله نتایج صدور این اسناد است، تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده مراحل انتقال و صدور سند چهار قطعه باقیمانده اراضی مذکور در زیبا شهر زاهدان نیز توسط این اداره کل در دست اقدام است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۱۷۰


ارسال