پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
وزیر پیشنهادی نیرو برنامه های خوبی در حوزه آب سیستان و بلوچستان دارد
 
معین الدین سعیدی گفت: وزیر پیشنهادی نیرو برنامه های خوبی در حوزه آب سیستان و بلوچستان دارد و اشراف وی به موضوع آب استان موجب شد احساس کنم برنامه های "علی اکبر محرابیان" می تواند تحولی را در شاخص های آب و برق داشته باشد.
معین الدین سعیدی، نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: انتظار داشتم از ظرفیت بانوان هم در کابینه آقای رئیسی استفاده شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و جامعه زنان کشور این انتظار جدی را از رئیس جمهور داشتند تا از ظرفیت های بی نظیر بانوان توانمند در کابینه استفاده شود.

وی ادامه داد: در کل سطح کابینه از آنچه بنده تصور می کردم مقداری پایین تر است و انتظار ما بیشتر بود، اما تعدادی از وزرا انقلابی، جهادی و توانمند هستند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فکر می کنم با این شرایط حداقل ۲ یا سه نفر از ورزا نتوانند رای اعتماد خود را از مجلس بگیرند و باقی وزرا به احتمال زیاد می توانند اعتماد نمایندگان را جلب کنند.

وزیر پیشنهادی نیرو برنامه های خوبی در حوزه آب سیستان و بلوچستان دارد

سعیدی عنوان کرد: در بحث وزارت نیرو پیچیدگی های خاص خود وجود دارد، وزیر پیشنهادی علی اکبر محرابیان قبلا وزیر صنعت بود و برخی از وزرا خیلی تناسبی با سوابق اجرایی خود ندارند.

 وی ادامه داد: در حوزه وزارت نیرو بنده با توجه به چالش های عدیده ای که به ویژه در حوزه آب جنوب سیستان و بلوچستان وجود دارد، قبلا گفته بودم به هیچ وزیر نیرویی رای اعتماد ندهم.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اما وزیر پیشنهادی برنامه های خوبی در حوزه آب سیستان و بلوچستان دارد.

سعیدی تصریح کرد: مضاف بر اینکه وی به اسناد فرادستی هم اشارات دقیقی داشت و اشراف وزیر پیشنهادی به موضوع آب استان موجب شد احساس کنم برنامه های "علی اکبر محرابیان" می تواند تحولی را در شاخص های آب و برق داشته باشد.

وی بیان کرد: مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان شرایط پیچیده استان و فاصله آن از شاخص ها حتی با محروم ترین استان های کشور را برای وزرای پیشنهادی تشریح می کنند و تلاش های لازم انجام می شود، اما با این وجود برخی از وزرای پیشنهاد شده نتوانستند اعتماد نمایندگان را به خود جلب کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۷۹۰


ارسال