چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۹
رییس شورای شهرستان نیمروز ؛
راهپیمایی روز قدس بزرگترین ضربه به استکبار جهانی است
 
عباس جهانی گفت: استکبار جهانی با همه تلاشش می‌خواست مانع صدور انقلاب اسلامی شود اما در حال حاضر می‌بینیم که خط امام(ره) پیروز شده و بیداری اسلامی شکل گرفته است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، عباس جهانی در حاشیه راهپیمایی در گفتگو با خبرنیمروز اظهار داشت: امروز همه ما در این مراسم کما فی سابق جمع شده ایم که یک بار دیگر با مشت های گره کرده به استکبار جهانی آمریکای جهان خوار و صهیونیستی بی چیز نشان دهیم که هیچ چیز ما را مانع از دفاع قدس نمی کند.
وی افزود: ما آمده ایم تا بار دیگر به ندای امام راحل(ره) لبیک گفته و بگوییم که هیچ چیز ما را از تکلیف شرعی که امام راحل بر گردن ما گذاشته باز نمیدارد.
جهانی تصریح کرد: استکبار جهانی با همه تلاشش می‌خواست مانع صدور انقلاب اسلامی شود اما در حال حاضر می‌بینیم که خط امام(ره) پیروز شده و بیداری اسلامی شکل گرفته است.
رییس شورای نیمروز خاطرنشان کرد: امروز آمریکا صهیونیست و عربستان بداند که هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی ملت ایران از سوابق آنها در کودک کشی و نسل کشی چشم پوشی نمی کند و تا ابدیت در ذهن خود می گنجاند که این به ظاهر کشورهای مدافع حقوق بشر تک تک جوانان، زنان، کودکان یمنی، فلسطینی و سوریه ای را چگونه کشته اند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۷۵۷
مرجع : خبرنیمروز


ارسال