سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۳
امام جمعه زابل در حاشیه راهپیمایی روز قدس،
روز قدس هشدار مردم ایران و اعلام دشمن شناسی مسلمین جهان از استکبار جهانی است
 
حجت الاسلام علی اکبر کیخا با تاکید بر اینکه لعن و مرگ می فرستیم بر آمریکا ،صهیونیست و آل سعود گفت: آل سعود از هزینه خود کشور عربستان استفاده و به یمن حمله نموده و جنایات مختلفی انجام داده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا: حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: روز جهانی قدس را در پیش رو داریم و این روزی است که همه باید قربه الی الله، با وضو و طهارت آماده جهاد فی سبیل الله باشیم .
کیخا با بیان اینکه نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان از ابتکارات بزرگ مرد قرن حاضر امام راحل ره بود،افزود: الحمدلله این روز مورد استقبال همه مسلمین جهان قرار گرفته است.
وی بیان داشت: روز قدس روز بسیار مهمی است مخصوصا این روز قدس که در پیش رو داریم با توجه به عواملی که در منطقه شکل گرفته، برنامه ریزی ها و نقشه های شومی که استکبار جهانی در حال عملی کردن است،در واقع روز قدس هشدار مردم ایران و اعلام دشمن شناسی مردم ایران و تمامی مسلمین جهان از استکبار جهانی است.
حجت الاسلام با تاکید بر اینکه لعن و مرگ می فرستیم بر آمریکا ،صهیونیست و آل سعود که به اسم مسلمان شدن سرباز درجه یک و خط مقدم یهود شده است،گفت: آل سعود از هزینه خود کشور عربستان استفاده و به یمن حمله نموده و جنایات مختلفی انجام داده است و همپای آمریکا و اسراییل قدم می گذارد.
امام جمعه زابل با محکوم نمودن نسل کشی مسلمانان یمن به اسم اسلام از سوی آل سعود با اشاره به آیه ای از قرآن اظهار کرد: بدترین و دشمن ترین دشمنان نسبت به مسلمانان یهودیان هستند.
وی تصریح کرد: این راهپیمایی روز قدس دلگرمی به تمام مبارزین جهان، مردم یمن، مردم مظلوم فلسطین و مشت محکمی بر دهان ابر قدرت ها مخصوصا آمریکا و صهیونیست می باشد که چشم دیدن اسلام را ندارند و تمام تلاش خود را دارند که اسلام را از بین ببرند و برای آنها بین شیعه و سنی فرقی نمی کند.
کیخا عنوان کرد: در حال حاضر یک گروهگ جنایتکار، وحشی و بسیار پلید بنام داعش درست کرده اند و از آن حمایت می کنند و این طور جنایات هولناک در تاریخ بشریت ثبت می کنند .
امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: ان شالله تمامی اقشار مردم سیستان و مسولین در روز جهانی قدس با طهارت و وضو حاضر شوند تا در روز قیامت در پیشگاه خداوند این حرف و سخن را داشته باشیم که ما جهاد در راه تو را فراموش نکرده ایم و اگر از ما پرسیده شود که برای مردم مظلوم یمن، عراق، فلسطین و جای جای جهان که به جرم مسلمان بودن و عبد پروردگار بودن مورد هجمه های دشمنان قرار گرفته اند چه حرکتی انجام داده اید ،در پاسخ بگوییم خدایا در پرونده اعمال من حضور و شرکت در روز جهانی قدس است که جهاد فی سبیل الله می باشد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۷۶۰


ارسال