يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
​طنین آوای وحدت مردم جنوب شرق با ولایت؛
خلق حماسه ای دیگر در سیستان وبلوچستان/ خروش انقلابی پایتخت وحدت ایران علیه آشوبگران
 
مردم پایتخت وحدت ایران از صبح امروز با حضور در راهپیمایی ضمن اعلام برائت از آشوب گران، 9 دی دیگری خلق کردند.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، ازآغارین ساعات صبح امروز مردم بصیر و ولایی سیستان و بلوچستان برای خلق حماسه ای دیگر در میادین و خیابان های اعلام شده برای راهپیمایی حضور یافتند تا بار دیگر ثابت کنند مشکلات اقتصادی تأثیری بر ولایتمداری و دفاع آنها از انقلاب‌شان نخواهد گذاشت.

این راهپیمایی در پایتخت سیستان و بلوچستان  از میدان آزادی آغاز شده و تا مقابل شهرداری زاهدان ادامه خواهد داشت.
 
مردم سیستان و بلوچستان در این راهپیمایی با شعارهای «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه‌گر» از آشوبگران برائت جسته و بار دیگر با انقلاب و ولایت تجدید میثاق کردند.

این راهپیمایی در دیگر شهرهای استان نیز برگزار شد.
دلگان پرس نوشت: مردم شهرستان دلگان همزمان با شهرهای سراسر استان سیستان و بلوچستان، راهپیمایی باشکوهی در محکومیت اغتشاشگران و در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی برگزار کردند.
این راهپیمایی باشکوه اقشار مختلف شهرستان دلگان با شعارهای انقلابی و ضداستکباری مرگ بر آمریکا، مرگ بر آل سعود، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر اغتشاشگر همراه شد.
راهپیمایی مردم دلگان از میدان امام علی (ع) تا میدان امام حسین (ع) این شهرستان برگزار شد.

 لادیز نوشت: مردم مومن و متعهد شهرستان مرزی میرجاوه برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته صبح امروز به خیابان آمدند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.
 

  ندای هیرمند نوشت: همزمان با سراسر استان سیستان و بلوچستان راهپیمایی بصیرت بر محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور در شهرستان مرزی هیرمند برگزار شد.
در این مراسم حضور گرم و پرشکوه مردم ولایت مدار دارالولایه سیستان سردی هوا را شرمنده خود ساخته بود، همه ی مردم کار و کاسبی خود را تعطیل و به خیابان آمدند تا بگویند پشت ولایت هستند و در زمین دشمن بازی نخواهند کرد.
چهاربهاران نوشت: مرد دریادل چابهاری دقایقی قبل با حضور در سه راه فردوسی این شهر راهپیمایی خود را برای محکوم کردن اغتشاشات اخیر آغاز کردند.

در شعارهای مردم به این موضوع تأکید شد که خط مردم از فتنه‌گران و آشوبگران جداست و مردم همیشه پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند.

تفتان ما نوشت: مردم ولايت مدار شهرستان خاش همنوا با مردم دیگر شهرهاي سيستان و بلوچستان در محکومیت اغتشاشات و فتنه انگیزی‌های دشمنان با حضور در خیابان‌ها و با شعارهای خود علاوه بر درخواست از قوه قضائیه برای برخورد با عاملان فسادهای اقتصادی خواهان برائت از آشوب‌گران شدند.

در این راهپیمایی غیر قابل وصف که از چهارراه پليس تا ميدان امام حسين(ع) ادامه داشت، مردم ولایتمدار شهرستان خاش؛ بار دیگر ولایت‌مداری خود به آرمان های انقلاب را به نمایش گذاشتند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۶۹


ارسال