شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
​شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
دادستان محترم! اقدام انقلابی جنابعالی در دفاع از حق مردم زاهدان قابل تقدیر است/ جریان جوان مومن انقلابی پیگیر و مطالبه‌گر است
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای به دادستان زاهدان از وی به دلیل اقدام انقلابی در خصوص دفاع از حق مردم زاهدان و پیگیری شکایت آن ها نسبت به وضعیت نامناسب معابر شهر از دستگاههای مسئول قدردانی کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای به دادستان زاهدان از وی به دلیل اقدام انقلابی در خصوص دفاع از حق مردم زاهدان و پیگیری شکایت آن ها نسبت به وضعیت نامناسب معابر شهر از دستگاههای مسئول قدردانی کرد.
 
در این نامه همچنین، آمادگی جریان جوان مومن انقلابی جهت پیگیری و مطالبه گری تخصصی مشکلات شهر و استان اعلام و از دادستان زاهدان، جهت حضور در شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان و هم اندیشی در این موضوع دعوت شد.
 
متن نامه به این شرح است:
 
با پشتیبانی مردم خصوصاً طبقات محروم بود که پیروزی حاصل شد و دست ستمشاهی از کشور و ذخائر آن کوتاه گردید. و اگر روزی از پشتیبانی آنان محروم شوید، شماها کنار گذاشته می‌شوید و همچون رژیم شاهنشاهی ستمکار به جای شما ستم پیشگان پستها را اشغال می‌نمایند."
امام خمینی(رحمة الله علیه)
 
برادر گرامی حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد
دادستان محترم شهرستان زاهدان
 
سلام علیکم
ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب اسلامی خدمت جنابعالی؛ در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم انقلابی که برخواسته از حماسه حضور مردم و هدایت در مسیر خدایی توسط بنیانگذار آن شکل گرفت و مشابه این هم افزایی این دو مولفه را که سلطه ابر قدرت های شرق و غرب را در هم کوبید در انقلاب دیگری نمیتوان یافت.
 
انقلاب اسلامی همچنان ماهیت مردمی بودن خود را حفظ نموده است این امر در نتیجه حضور مردم در چالش ها و فتنه های اخیر انقلاب اسلامی بر همگان روشن و مبرهن است ؛ در سال 57 مردمی که انقلاب را به ثمر نشاندند، انقلابی بودند، یعنی مبارزه را بر سازش و سکوت مقدم داشتند، در عصر فعلی و جایگاه حساس جمهوری اسلامی ایران در دنیا به عنوان پرچمدار جبهه حق و مقاومت در برابر ظلم و استکبار واضح است که نگاه انقلابی در همه ابعاد باید تداوم یابد تا انقلاب به طور کامل سیر تکامل خود را بپیماید و به جامعه آرمانی خود دست یابد. اگر چنین نشود، اساساً چنین امری فاقد مؤلفه های انقلاب اسلامی خواهد بود.
 
اقدام انقلابی جنابعالی در خصوص دفاع از حق مردم زاهدان و پیگیری شکایت آن ها نسبت به وضعیت نامناسب معابر شهر از دستگاههای مسئول ما را بر آن داشت تا ضمن تقدیر و اعلام حمایت کامل از اقدامات انقلابی جنابعالی در پیمودن این راه و توصیه به سایر مسئولین استان جهت ورود به این مسیر که قطعا رضایت مردمی و الهی را در پی دارد، آمادگی جریان جوان مومن انقلابی را جهت پیگیری و مطالبه گری تخصصی مشکلات شهر و استان کما فی السابق اعلام نماییم.
 
و بدین وسیله از جنابعالی جهت حضور در شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان و هم اندیشی در این خصوص دعوت به عمل می آید.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۳۰۷


ارسال