دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در جمع اصحاب رسانه:
حمایت از کالای ایرانی یک حکم شرعی است/ عشایر پاکترین قشر جامعه هستند
 
سردار معروفی گفت: حمایت از کالای ایرانی یک حکم است و باید این را تکرار کنیم چراکه خرید کالای ایرانی سبب ایجاد شعل و نهایتا نشاط در جامعه می شود.
به گزارش عصرهامون، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری اجلاسیه تبیین حمایت از کالای ایرانی و اولین همایش شبانان و گله داران در 24 و 25 اردیبهشت ماه جاری در زاهدان خبر داد.
وی در خصوص اجلاسیه تبیین حمایت از کالای ایرانی گفت: در طول 28 سال زعامت مقام معظم رهبری، ایشان 11 سال شعار سال را شعاری اقتصادی انتخاب کردند چرا که معتقدند جنگ بعدی جنگ معیشت مردم است.
وی گفت: الان حوزه جنگ در دنیا جنگ اقتصادی است و مهم ترین حوزه در بحث شعار سال، نظری و فکری است.
سردار معروفی با اشاره به اهمیت نگاه به درون گفت: چطور ما در صنایع دفاعی و انرژی هسته ای احساس نیاز کردیم و به پیشرفت و خودکفایی رسیدیم، چرا در بحث تغذیه و خودرو و امثال اینها احساس نیاز نکنیم؟
وی افزود: برای برگزاری این اجلاسیه جلسات و برنامه های زیادی در سپاه برگزار و دنبال کردیم.
فرمانده سپاه سلمان گفت: عملیاتی کردن نگاه به درون در سطح ملی مثل صنعت خودرو سازی است اما در استان میتواند بحث تغذیه یا صنایع دستی جذاب ما که حتی در خارج استان هم کارایی دارد باشد.
وی گفت: حمایت از کالای ایرانی یک حکم است و باید این را تکرار کنیم چراکه خرید کالای ایرانی سبب ایجاد شعل و نهایتا نشاط در جامعه می شود.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بزرگ ترین دستاورد انقلاب اسلامی مردم هستند و سپاه پاسداران، پاسدار انقلاب اسلامی و ارزش ها و دستاوردهای آن است.
وی از فعالیت کمیته هایی در قالب فرهنگی و محتوا، رسانه و تبلیغات، نمایشگاه، امنیت و ایمنی، اجرایی و پیشتیبانی در این اجلاسیه خبر داد.
سردار حسین معروفی با اشاره به برگزاری نخستین همایش شبانان و گله داران در استان سیستان و بلوچستان، عشایر را پاک ترین قشر جامعه خواند که حلالترین نان را سر سفره می آورند.
وی افزود: این همایش با محوریت سازمان بسیج عشایری استان سیستان و بلوچستان و حمایت سازمان بسیج عشایری و قرارگاه سازندگی سپاه 26 فروردین ماه سال جاری در زاهدان برگزار می شود.
وی ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی،الگوی مصرف تولیدات ایرانی، ارزش گذاری و نقش جامعه عشایری در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، تحکیم وحدت و همگرایی و ارتقاء روحیه وفاداری جامعه عشایری به نظام جمهوری اسلامی و به امامین انقلاب را از اهداف این همایش خواند.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۳۹۱


ارسال