جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ,3 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
یادداشت سردبیر؛
​تبلیغات هنجارشکن به باشگاه های زنانه زاهدان رسید!
 
تبلیغات هنجارشکنانه یکی از باشگاه های ورزشی بانوان در زاهدان صدای اعتراض مردم را به همراه داشته و خواستار برخورد جدی با این قبیل اقدامات ساختار شکن هستند.
به گزارش عصرهامون، مدتی است که برخی کانال های مجوزدار و فاقد مجوز فعال در فضای مجازی که سودای عضوگیری و گرفتن بازدید بالا عقل از سرشان پرانده در حال انتشار تصاویر خلاف عرف و اخلاق در پیام رسان های مختلف هستند و قصد دارند تا با استفاده از این تبلیغاتِ به اصطلاحِ خودشان جذاب و مخاطب پسند، بازارشان را گرم تر کنند.
اما گویا استفاده از تصاویر نیمه برهنه و سرلخت زنان خارجی آنها را اغنا نکرده و در کمال تعجب شاهد هستیم که یکی از باشگاه های ورزشی زنانه در زاهدان در اقدامی کاملاً خلاف عرف، کلیپ های متفاوتی از تمرین بانوان ورزشکار در داخل این باشگاه را به نمایش گذاشته است.
این باشگاه ورزشی که اتفاقاً تحت نظارت اداره کل ورزش و جوانان استان هم فعالیت می کند کلیپ هایی از لحظه تمرین دختران و بانوان در داخل باشگاه را تنها با قدری مات کردن و در ظاهر شطرنجی و در بعضی مواقع بدون سانسور و کاملاً واضح در کانال فضای مجازی خود منتشر کرده است.
نشر این کلیپ ها در داخل کانال اطلاع رسانی باشگاه موجب شده است تا گستره توزیع کلیپِ های تمرینِ بانوانِ زاهدانی با لباس های خاص ورزش بانوان، پا را از گستره چند ده نفره اعضای کانال فراتر گذاشته و در سطح عمومی نیز دست به دست بچرخد.
نشر عمومی این کلیپ ها تعجب همگان را به همراه داشته است که چرا این چنین اقداماتی از باشگاه های ورزشی دارای مجوز صورت می گیرد و نه تنها اداره کل ورزش و جوانان هیچ عکس العملی از خود نشان نداده بلکه دستگاه های نظارتی هم بدون واکنش هستند.
نکته تعجب آورتر دیگر آنجاست که مدیر این باشگاه ورزشی زنانه در زاهدان که نام و آوازه ای هم برای خود پیدا کرده کلیپی را از داخل باشگاه ورزشی تحت مدیریت خود منتشر کرده که یک پسر حدود 20ساله در حال نواختن موسیقی است و یک دختر نیز با موسیقی وی مشغول رقص یا همان تمرین و ورزش است که این موضوع نیز خود جای پیگیری دارد.
علی ایحال؛ مردم زاهدان نسبت به پخش این قبیل کلیپ های هنجارشکن در فضای عمومی جامعه معترض بوده و خواستار برخورد جدی مسئولان با ساختار شکنان هستند اما باید دید که آیا این سکوت مسئولانِ امر ناشی از عدم آگاهی است یا همراهی؟!
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۵۵


ارسال