سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
​در شورای سیاستگذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد؛
حفظ نظام اسلامی جزو واجبات است/ بیداری جهان اسلام بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران
 
صبح امروز گردهمایی اعضای شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد و سخنرانان بر حفظ نظام اسلامی و بیان دستاوردهای آن تاکید کردند.
به گزارش عصرهامون، دبیرستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این نشست که در محل سالن خاتم استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار کرد: حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردهای آن جزو واجبات امروز کشور است و همه از مردم تا مسئولان باید برای پاسداشت آن تلاش کنند.
لطفی ادامه داد: امروز در حساس ترین برهه کشور قرار داریم چون همان طور که 40سالگی نظام برای ما مهم است قطعاً از دید دشمنان نیز خارج نیست و آنها هم برنامه های سنگینی را برای این برهه تدارک دیده اند که هوشیاری و بصیرت بیشتر مردم را میطلبد.
وی خاطرنشان کرد: امروز جنگ ترکیبی و هوشمندانه نظام سلطه با محوریت آمریکا و همکاری ایادی این کشور در راستای براندازی نظام در حال انجام است و همه آنها تلاش می کنند تا در حد توان خود به این مردم و آب و خاک خدشه وارد کنند.
به گفته لطفی دشمن امید به آینده، اعتماد به نفس و اعتماد مردم را هدف قرار داده است و  می خواهد با سیاه نمایی و فشار رسانه ای خود، کارکردهای این نظام مقدس در 39سال گذشته را زیر سئوال ببرد و با این حیله شوم خود امید را در مردم تضعیف کند.
وی اظهار کرد: هر چند دشمنان با تمام قوا وارد میدان شده اند و کار می کنند اما ما نیز حرف های زیادی داریم و دست مان پر است از دستاوردهای نظام مردم سالاری دینی که در این سالها با تمام قوا برای خدمت رسانی به مردم کار کرده است.
وی افزود: امروز ایران اسلامی در عرصه پیشرفت صنعتی و علمی با بسیاری از کشورهای برتر دنیا برابری می کند اما متاسفانه برخی ها در داخل کشور خواسته یا ناخواسته پیاده نظام دشمن شده اند و زمینه های فعالیت آنها را در عرصه های مختلف فراهم می کنند.
انقلاب اسلامی ایران در کمال ناباوری جهانیان به پیروزی رسید
نماینده
انقلاب اسلامی ایران در کمال ناباوری جهانیان به پیروزی رسید چرا که هیچ کس گمان نمی کرد حکومت پهلوی با آن همه حمایت های خارجی و غربی که داشت روزی اسیر خشم انقلابی مردم شود
ولی فقیه در استان نیز در این جلسه اظهار کرد: در گذشته ایران به عنوان یک کشور ضعیف و ناتوان مطرح بود اما پس از انقلاب اسلامی، ایران به عنوان یکی از مقتدرترین کشورهای دنیا معرفی شد و در حال حاضر هیچ ابرقدرتی توان خدشه وارد کردن به تمامیت ارضی این کشور را ندارد.
آیت الله سلیمانی خاطرنشان کرد: در دوران حکومت ستمشاهی، تمامی امور به دست اجنبی و بیگانگان بود و آنها بودند که تعیین می کردند چه اقدامی در کشور باید به وقوع بپیوندد اما به فضل الهی و رهبری امام خمینی(ره) و خواست و اراده مردم به جایی رسیده ایم که تمامی امور به دست خود مردم افتاده و حتی برای تعیین بالاترین سطوح مدیریتی نیز مردم نقش آفرین اصلی میدان هستند.
امام جمعه زاهدان تاکید کرد: از همان ایام پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان در صدد ضربه زدن به این نظام بوده، هستند و خواهند بود و همواره به دنبال ایجاد ناامنی در کشور و به خصوص در سیستان وبلوچستان هستند اما هوشیاری و تدبیر نیروهای جان برکف نظام اجازه خودنمایی به آنها را نمی دهد.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در کمال ناباوری جهانیان به پیروزی رسید چرا که هیچ کس گمان نمی کرد حکومت پهلوی با آن همه حمایت های خارجی و غربی که داشت روزی اسیر خشم انقلابی مردم شود و به همین دلیل لازم است تا این روزها که ایام ا... نیز محسوب می شود را گرامی داشته و این فداکاری ها را به نسل های آینده منتقل کنیم.
وی گفت: درست است که در حال حاضر مشکلاتی در کشور وجود دارد و مردم از لحاظ معیشت با دشواری روبه رو هستند و کمبودهایی نیز وجود دارد اما این کمبودها زودگذر است و می توان با یک تدبیر صحیح و برنامه ریزی درست تمامی این موارد را مرتفع کرد.

40سالگی انقلاب بهترین فرصت برای بیان دستاوردها
مولوی نذیراحمد سلامی نیز گفت: هر چند که دشمن تلاش می کند تا به وسیله حربه های مختلف به نظام اسلامی ایران ضربه بزند اما تاکنون اتحاد و همدلی مردم مانع اجرای آن شده است و اگر همین وحدت همواره حفظ شود هیچ ابرقدرتی در دنیا توان خدشه وارد کردن به امنیت این کشور را نخواهد داشت.
نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری افزود:
امسال شاهد بزرگترین جشن پیروزی ایران اسلامی خواهیم بود که باید با شور و هیجان دوچندان برگزار شود و در این راه پیشنهاد می شود رسانه ها پای کار بیایند
حرکت مردم در مسیر قرآن و اجرای فرامین الهی تحت رهبری امام خمینی(ره) موجب شد تا کشور از گردنه های سخت آن زمان عبور کند و امروز در آستانه قرار گرفتن در 40سالگی نظام قرار بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: 40سالگی انقلاب اسلامی بهترین فرصت است تا دستاوردهای ایران اسلامی به اطلاع مردم برسد اما دشمنان و معاندان برنامه هایی بر خلاف این عقیده را پیش روی خود قرار داده اند.
مولوی سلامی تاکید کرد: دشمنان گمان می کنند در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می توانند میان مردم و مسئولان فاصله بیندازند و از این آب گل آلود ماهی گیری کرده و نقشه های شوم خود را در ایران عملیاتی کنند.
عضو خبرگان رهبری اظهار کرد: امسال شاهد بزرگترین جشن پیروزی ایران اسلامی خواهیم بود که باید با شور و هیجان دوچندان برگزار شود و در این راه پیشنهاد می شود رسانه ها پای کار بیایند و با شناساندن دشمن به مردم، خدمات نظام در این سال ها را بازگو کنند.
به گفته مولوی سلامی؛ جلوگیری از پررنگ کردن اختلافات جزئی قومی و مذهبی، افزایش انسجام و اتحاد ملی و شرکت حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن امسال می تواند تا حد زیادی دشمن را از ادامه فعالیت خود مایوس کند.
وی از مسئولان خواست تا نسبت به معیشت مردم قدری بیشتر تلاش کنند و با استفاده از توان فکری و فیزیکی داخلی و مشارکت دانش خارجی پیوندی ناگسستنی میان مردم و دولت ایجاد کنند و هر سال نسبت به سال گذشته شاهد برگزاری جشن های باشکوه تر پیروزی انقلاب باشیم.

بیداری جهان اسلام بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران
مولوی عبدالحمید نیز در این نشست اظهار کرد: بیداری اسلامی که در جهان اسلام رخ داد یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است و مردم این کشور به جهانیان اثبات کردند که با قدرت وحدت و همدلی می توانند همه ابرقدرت ها را از پیش روی بردارند.
وی ادامه داد: بسیاری از قیام هایی که در دنیا به وقوع پیوست برگرفته از بیداری اسلامی به وجود آمده ناشی از انقلاب اسلامی ایران بود و این انقلاب به دست توانمند مردم و هدایت و رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب به وقوع پیوست.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۱۲۸


ارسال