جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ,3 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷
​دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان:
مشکلی برای تردد کامیون ها وجود ندارد/ جاده های استان در امنیت کامل
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی برای تردد کامیون ها در مسیرهای جاده ای استان وجود ندارد.
حجت الاسلام علی موحدی راد در گفت وگو با عصرهامون اظهار کرد: طی روزهای اخیر شاهد بودیم که در برخی نقاط کشور افرادی ناشناس جلوی تردد کامیون ها در جاده ها را گرفته و گاهاً به سمت رانندگان حمله کرده و اقدام به تخریب خودروی آنها می کردند.
وی ادامه داد: با کسانی که اقدام به توقیف خودرو، ایجاد مزاحمت در جاده ها و اخلال در سیستم حمل و نقل می‌کنند به‌ طورجدی برخورد می‌شود و به مراجع انتظامی و اطلاعاتی نیز دستورات لازم در این خصوص داده شده است.
موحدی راد ادامه داد: خوشبختانه در سیستان وبلوچستان شاهد وقوع راه بندان و ایجاد مزاحمت برای رانندگان نبوده ایم و تنها یک مورد سنگ پرانی به خودروهای پارک شده حامل سوخت در شهرستان خاش گزارش شد که بلافاصله دستور پیگیری و شناسایی خودرو و راننده آن صادر شد.
وی تاکید کرد: تمامی کامیون هایی که در مسیرهای جاده ای استان تردد می کنند از سلامت و امنیت کامل برخوردار هستند و نیروهای انتظامی و امنیتی نیز اجازه خودنمایی به هیچ فرد یا گروهی را نخواهند داد و در صورت مشاهده و محرز شدن جرم، اتهام آنها قطاع الطریق می باشد که قانون گذار مجازات سنگینی برایش تعیین کرده است.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۱۵۶


ارسال