نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » مصاحبه تفصیلی » سیاسی

همه می آئیم؛

دعوت علما و روحانیون اهل سنت و تشیع برای حضور در راهپیمایی 13 آبان/شعار «مرگ بر آمریکا» حذف شدنی نیست

۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۵

علما و روحانیون اهل سنت و تشیع سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: مردم در این راهپیمایی با شعارهای کوبنده مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

به گزارش عصرهامون، راهپیمایی ضد استکباری سیزدهم آبان، نمایشی از وحدت و همدلی همه اقوام ایران اسلامی بوده و وظیفه ای شرعی هر مسلمانی است که برای نقش بر آب کردن توطئه دشمنان و اعلام نفرت از شیطان بزرگ، در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند.

در همین راستا علما و روحانیون اهل سنت و تشیع سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: مردم شیعه و سنی پایتخت کشور همراه و همگام با سایر هموطنان با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضوری گسترده و باشکوه در راهپیمایی خواهند داشت.

 

مردم ایران با روحیه ای انقلابی در مقابل دسیسه های استکبار می ایستند

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار لادیز گفت: دولت آمریکا سعی دارد تا با فشار اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه، روحیه انقلاب ملت ایران را تضعیف کند اما ملت ما 13 آبان امسال را باشکوه تر از گذشته برگزار می کند.

وی بیان کرد:اگرچه دولت آمریکا جنگ روانی و اقتصادی گسترده ای را علیه کشور شروع کرده اما ملت ما همان ملت شجاع و انقلابی 13 آبان 58 هستند که لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و با همان روحیه انقلابی در مقابل دسیسه های استکبار می ایستند.

به گفته امام جمعه اهل سنت میرجاوه امسال با توجه به هجمه های گسترده دشمنان، حضور مردم انقلابی و دانش آموزان و دانشجویان باید پرشورتر از گذشته باشد تا مشت محکمی در دهان آمریکا، ایادی آن و دشمنان نظام باشد.

 

آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران است

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: دولت آمریکا از گذشته تاکنون به دنبال دشمنی با جمهوری اسلامی بوده است اکنون نیز با افزایش تحریم ها سعی دارد تا ملت ما را مایوس کند اما مردم ما با اقتدار 40 سالگی انقلاب را جشن خواهند گرفت و دولت و ملت در کنار هم در مقابل این فشارهای اقتصادی ایستادگی می کنند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه تاکید کرد: آمریکا دشمن همیشگی ملت ایران است و همواره به دنبال جنگ افروزی و چپاول سایر کشورها برای دستیابی به ثروت ها ونفت سایر آنهاست و هرگز دست از این خوی استکباری خود نخواهد کشید.

 

حضور فعال در راهپیمایی 13 آبان نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی ایران است

مولوی عبدالرحمن ترنجزر امام جمعه اهل سنت چابهار در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: ۱۳ آبان به‏ عنوان نماد اعتراض و مقاومت ملت مسلمان ايران در برابر زورگويى، زياده‏ خواهى، مداخله جويی و افزون‏ طلبى مستكبران به‏ ويژه آمريكاى جنايتكار است.

وی با اشاره به اینکه حضور ما در راهپیمایی نشانه بالندگی و زنده بودن انقلاب اسلامی است، گفت: شعار «مرگ بر آمریکا»، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی است و حذف نمی شود.

وی افزود: حضور در راهپیمایی 13 آبان به ویژه در شرایط فعلی به خاطر دفاع از نظام و ارزش های انقلاب اسلامی و ظیفه همگانی است تا بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کرده و وظیفه خود را نسبت به انقلاب به نحو احسن انجام دهیم.

 

شعار مرگ بر آمریکا رمز نابودی استکبار جهانی است

مدیر انجمن اهل قلم بلوچ چابهار گفت: 13 آبان يادآور حوادث مهمی است که در شکل‌گيری انقلاب اسلامی و بيرون راندن استکبار جهانی از ايران نقش تأثيرگذاری داشته است.

مولوی سید محمد درتکیده، شهروندان را به حضور پرشور و گسترده، در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت کرد و گفت: از عموم مردم خواستاریم تا با بصیرت، آگاهی ترفندها و توطئه‌های شوم دشمنان در ضربه زدن به ارکان نظام اسلامی و وحدت‌امت واحده را بشناسند و خنثی سازند.

وی بیان کرد: این حضور بار دیگر ندای استکبارستیزی ملت ایران را رساتر از گذشته به گوش جهانیان می‌رساند

 

 13 آبان میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است

حجت السلام داوود صیادی روحانی مسجد امام حسین (ع) گفت: 13 آبان سرشار از روح پايداری، فداکاری و مقاومت جوانان رشيد و غيور ايران اسلامی در مبارزه عليه قدرت‌های شيطانی و استکبار جهانی است.

وی با اشاره به اینکه امام (ره) همواره تاکید بر مبارزه با استکبار داشتند بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که کار حسینی امروز ایستادگی در برابر دنیای پوشالی استکبار است و به این ترتیب وظیفه هر مسلمانی است که به تاسی از تمامی رزمندگان و ایثارگران امت واحده اسلام به مبارزه با ظلم و دفاع از کیان این مرز‌و‌بوم بپردازند.

 

همه با هم در راهپیمایی شرکت خواهیم کرد

امام جمعه اهل سنت شهر نگور گفت: ما در آستانه روز مبارزه با استکبار جهانی قرار داریم و برای رسوا کردن آمريکا وهم پيمانانش بار ديگر با فريادهايمان با آرمان های شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجديد ميثاق خواهيم داشت.

مولوی عبدالرحمن عارفی افزود: با حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان باید استحکام و وحدت ملت عزیزمان را به جهانیان نشان بدهیم و ثابت کنیم که ایمان و تقوای و حدت ما مهم‌تر از هر چیز دیگری است و همه برای حفظ کشور و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنیم.

 

دشمنان شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در راهپیمایی کوبنده تر خواهند شنید

فعال فرهنگی شهرستان چابهار گفت: تجربه نشان داده است هر زمان آمریکا بر علیه ملت شجاع و دولت مقتدر ایران حرفی را زده است مردم ما متحدتر و انسجام بیشتری گرفتند.

حجت السلام علی رشیدی افزود: امسال نیز به حول قوه الهی شاهد حضور با شکوه اقشار مختلف مردم مخصوصا دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان خواهیم بود که امسال قطعنا دشمنان ما شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را کوبنده تر خواهند شنید.

وی بیان کرد: از ملت استکبارستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کنیم تا با حضور انقلابی و گسترده خود در تظاهرات ضد استکبار یوم الله سیزدهم آبان ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی و آرمان‌های شهدا مهر تأییدی مجدد زنند.

 

مشت محکم مردم جنوب شرق به دهان یاوه گویان جهان

مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: روز ۱۳ آبان روز همبستگی و توانمندی ملت ایران مقابل ظلم ظالمان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: با امید به خدا ۱۳ آبان پیش رو روز پیروزی ملت ایران مقابل تحریم های ظالمانه ای خواهد بود که امریکا وصف کرده است.

امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: مردم این خطه از کشور برای برگزاری هر چه با شکوتر شدن راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان مشارکت خواهند داشت تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان  ظالمان باشد.

مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت جالق  ضمن دعوت از تمامی آحاد مردم چه شیعه و‌ سنی، ارمنی و غیره در راهپمایی روز ۱۳ آبان، گفت: راهپیمایی سال جاری بسیار گسترده تر نسبت به سال های گذشته برگزار خواهد شد تا یک جواب دندان شکن و محکم به دشمنان باشد.

وی افزود: در این راهپیمایی قوم بلوچ و اهل سنت حضور گسترده خواهند داشت و یک راهپیمایی پر شور، با شکوه و با احساس را به نمایش خواهیم گذاشت.

 

13 آبان روز افتخار ایرانیان و شکست توطئه های سران آمریکایی است

حجت الاسلام غلامرضا دهقان امام جمعه شهرستان خاش اظهار کرد: آمریکایی ها امسال نیز بعد از گذشت چهل سال ظلم و زورگویی از پیمان نامه برجام خارج شده و در 2 مرحله تحریم های ظالمانه علیه ملت و دولت ایران وضع کرده اند بنابراین شرکت اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 13 آبان پرشور و باشکوه تر از قبل خواهد بود.

وی بیان کرد: صدای مرگ بر آمریکا با هدف دفاع از مظلومان دنیا همواره مورد توجه ملت ایران است.

امام جمعه خاش ادامه داد: 13 آبان روز افتخار ایرانیان و شکست توطئه های سران آمریکایی است.

وی اظهار داشت: شیعه و سنی خاش همراه و همگام با سایر هموطنان با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضوری گسترده و باشکوه در راهپیمایی خواهند داشت.

مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش نیز گفت: در چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی همواره شاهد حضور همه جانبه مردم در تمام صحنه های نظام اسلامی بوده و هستیم.

 

انتهای پیام/