نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » مصاحبه تفصیلی » ورزشی

در گفت وگو با قهرمان فوتبال ساحلی ایران مطرح شد:

اولویت متولیان ورزش تقویت زیرساخت ها باشد/ قهرمان شدن ایران برایم افتخار بزرگی است

۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳

ملی پوش فوتبال ساحلی ایران گفت: مسابقات بین قاره ای امارات در سطح بالایی برگزار شد که ایران توانست ابرقدرت هایی همچون روسیه، آمریکا و برزیل را شکست دهد.

به گزارش عصرهامون، ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران با پیروزی در رقابت های بین المللی، تمام تیم های بزرگ جهان را مقهور قدرت نمایی خود کردند و پرچم خوش رنگ ایران را بار دیگر به اهتزاز در آوردند.

این پیروزی در حالی ملت ایران را خوشحال کرد که قهرمانی از دیار نخل و آفتاب شیرینی این خبر خوش را به کام مردم سیستان وبلوچستان مضاعف تر کرد، «سعید پیرامون» در این پیروزی سهم عمده ای داشت و بارها تیم های جهان را اسیر تکنیک و شوت های سهمگین خود کرده بود.

این قهرمان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی عصرهامون اظهار کرد: جام بین قاره ای بعد از جام جهانی مهم ترین مسابقات فوتبال ساحلی جهان است و از آسیا، ایران به عنوان قهرمان آسیا و امارات به عنوان میزبان همیشگی جام بین قاره ای حضور داشتند که در نهایت ایران با شایستگی هر چه تمام تر برای دومین بار قهرمان جام بین قاره ای شد.

 ​وی با اشاره به زدن یک گل به روسیه که منجر به پیروزی شد، افزود: جوانان این خطه دارای استعدادهای فراوانی هستند و بعد از اینکه یک تیم تهرانی در چابهار برای بازی حضور پیدا کرده بود به این رشته علاقمند و تحت نظر مربی بومی به مدت یک سال تمرین کردم.

پیرامون با اشاره به اینکه تنها یک زمین فوتبال ساحلی واقع در دریا بزرگ چابهار وجود دارد، ادامه داد: توجه به زیرساخت ها و اهمیت دادن به جوانان بومی چابهار می تواند نقش بسزایی در توسعه ورزشی جنوب استان داشته باشد و اگر حمایت از ورزشکاران وجود داشته باشد پیشرفت حاصل می شود.

وی با اشاره به اینکه این بار هیچ یک از بازی ها تیم ملی به پنالتی کشیده نشد و تیم ملی در همان دقایق قانونی همه حریفان خود را شکست داد، تاکید کرد: ایران در مرحله گروهی و در بازی آغازین 8-1 آمریکا را برد و در ادامه 4-2 از سد تاهیتی گذشت و برای تعیین صدرنشینی گروه دوم با روسیه بازی کرد که در یک جدال سخت و نفس گیر با نتیجه 3-2 پیروز شد.

این قهرمان فوتبال ساحلی ایران در ادامه خاطرنشان کرد: این پیروزی و افتخار را به مردم شهرم تقدیم می کنم و امیدوارم بتوانم در سال ها آتی افتخار آفرینی های بیشتری برای مردم کشورم کسب کنم.​انتهای پیام/