يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ,19 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
برگزاری بزرگترین اجتماع اهداء خون در سیستان و بلوچستان
 
مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: برای اولین بار بزرگترین اجتماع اهداء خون با حضور طوایف سیستانی و بلوچستانی در مراکز انتقال خون استان برگزار می شود.
سهیلا خسروی در گفتگو با عصرهامون، از برگزاری بزرگترین اجتماع اهداء خون استان در فردا خبر داد و گفت: این برنامه در سطح ملی برگزار می شود و کلیه مراکز انتقال خون در آن مشارکت فعال دارند.

وی ادامه داد: زمان اجرای این گردهمایی در زاهدان، راس ساعت 15 یکشنبه، 28 بهمن ماه در محل سازمان انتقال خون واقع در خیابان آزادی خواهد بود.

وی تصریح کرد: این اجتماع برای اولین بار بین طوایف سرگزی، سرگلزایی، سنجرانی، زهروزهی، علیزهی و بیلرانی برگزار می شود و قریب به 200 نفر از آنها جهت اهداء خون خود داوطلب شده اند.

مدیرکل انتقال خون استان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در روزهای سرد سال با کاهش ذخایر خون به ویژه گروه های منفی روبرو هستیم و ایام نوروز را نیز در پیش داریم، از هم استانی های عزیز دعوت می کنیم تا با اهدای خون خود به یاری بیماران نیازمند بشتابند.

وی اذعان داشت: این سازمان آمادگی دارد تا در صورت تمایل سایر طوایف استان برای شرکت در این امر خداپسندانه، همکاری لازم را در خصوص ثبت نام و ارائه نوبت اختصاصی به عمل آورد.

توجه به این نکته خالی از لطف نیست که میان تکاپوی این روزهای ما برای پیشواز از نوروز، هستند بیمارانی که در طلب یاری و مهربانی هموطنان شان در بستر بیماری چشم انتظار اند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۸۴۵


ارسال