پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ,23 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
مدیر کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان خبر داد
آغاز صدور دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان
 
مدیر کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان از آغاز صدور دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره) در استان خبر داد.
عباسی در گفتگو با عصرهامون، گفت: به منظور حفظ و کرامت انسانی مددجویان کمیته امداد، دولت را بر آن داشت تا خدمات درمانی این مددجویان عزیز توسط بیمه سلامت ارائه گردد که این قشر از جامعه دچار سرگردانی نشود.

وی افزود: کار صدور دفترچه بیمه سلامت را جهت مددجویان عزیز کمیته امداد در استان آغاز شده است و مددجویان عزیز از این پس  دارای دفترچه درمانی  بیمه سلامت خواهند شد.

وی ادامه داد: نگاه بیمه سلامت به این قشر از جامعه همانند ارائه خدمات به سایر صندوقهای بیمه ای می باشد که این عزیزان از طریق نظام ارجاع می توانند به خدمات تخصصی تر ارجاع پیدا نمایند و همانند سایر بیمه شدگان خدمات دریافت نمایند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات درمانی بیمه پایه سلامت تمامی مددجویان ساکن در شهرهای بالای 20 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد به سازمان بیمه سلامت واگذار گردیده است.

وی خاطر نشان کرد : با صدور دفترچه بیمه سلامت، تمامی خدمات بیمه پایه به مددجویان کمیته امداد و افراد تحت تکفل آنان که در صندوق سایر اقشار ثبت نام کرده اند ارائه می شود و این افراد از خدمات نظام سلامت در قالب نظام ارجاع بهره مند خواهند شد.

به گفته عباسی در استان سیستان و بلوچستان بیش از 44 هزار مددجوی کمیته امداد سکونت دارند که از این پس تمامی خدمات بیمه پایه را از طریق بیمه سلامت دریافت می کنند.

وی در پایان گفت : یکی از اولویت های مهم سازمان کاهش هزینه های درمانی به منظور کنترل و مدیریت است. از تمامی مددجویان درخواست داریم فقط از دفترچه بیمه در راستای نیاز بیماری استفاده کنند و از واگذار کردن دفاتر به افراد غیر، خودداری کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۷۶۴


ارسال