شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۲
پس از دو ماه معطلی؛
سرنوشت دکل مخابراتی دلگان به کجا رسید؟/ مردم در برقراری ارتباط تلفنی مشکل دارند
 
در حالی دو ماه از سقوط دکل مخابراتی در دلگان زمان می گذرد که اهالی برای برقراری ارتباط باید به ارتفاعات پناه ببرند.
به گزارش عصرهامون، در حالی قریب به دو ماه از سقوط دکل مخابراتی در یکی از مناطق روستایی شهرستان دلگان زمان می گذرد که همچنان اهالی این مناطق در برقراری ارتباط با مشکل مواجه هستند.

سقوط دکل مخابراتی باعث شده تا اهالی با مشکلات زیادی در برقراری ارتباط دست و پنجه نرم کنند به گونه ای که برای برقراری یک تماس مجبور به بالا رفتن از تیر برق هستند.

نیک محمد بلوچ زهی، مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: با پیگیری های انجام شده مقرر گردید تا هرچه زودتر نسبت به حل مشکل سقوط دکل مخابراتی در روستای شهرک الزهرا چاهشور شهرستان دلگان اقدام شود به گونه ای که مدیرعامل شرکت مخابرات در روزهای اخیر قول حل این معضل را تا پایان هفته جاری داده است.

وی گفت: این دکل روز گذشته به شهرستان دلگان منتقل شده است که منتظر خشک شدن فندانسیون آن هستیم که به محض اتمام آن دکل نصب خواهد شد و اهالی در برقراری ارتباط تلفنی مشکلی نخواهند داشت، با این حال چون ما ناظر مخابرات هستیم باید برای پیگیری قطعی با مدیرعامل شرکت تماس بگیرید.
 
در ادامه نیز علیرغم تماس های متعددی که با مدیرعامل شرکت مخابرات استان گرفته شد وی پاسخگو نبود که تلاش مجدد خبرنگار ما برای پیگیری این موضوع از محمد حسین عیدی زاده تداوم خواهد داشت.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۳۱۹


ارسال