جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سيستان و بلوچستان گفت: انتخابات سالانه بازرسان خانه مطبوعات استان به صورت همزمان با سراسر كشور در سيستان و بلوچستان برگزار شد.
حسین مسگرانی در گفت و گو با عصرهامون اظهار داشت:  با پایان انتخابات بازرسان خانه مطبوعات در ساعت 14 روز شنبه 05 مرداد ماه ، بازرسان اصلی و علی البدل خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان انتخاب شدند.
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به برگزاری هم زمان انتخابات بازرسان خانه مطبوعات در سراسر کشور به صورت الکترونیکی، آقایان میلاد میرکمالی و حسین سرحدی به ترتیب با کسب ۴۷رای به عنوان بازرس اول و ۴۱ به عنوان بازرس دوم و خانم حمیده پیران با کسب ۳۹ رای به عنوان بازرس علی البدل خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان به مدت یک سال انتخاب شدند.
وی با اشاره به اینکه از 132 نفر عضو خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان 7 نفر از آنها نامزدی خود را برای رقابت در انتخابات بازرسان اعلام کرده بودند، تصریح کرد: این انتخابات با شرکت 92 نفر از اعضای خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی در ساعت ۱۴ پایان یافت.
و سيستان و بلوچستان با مشارکت 69.7 درصدی  بعد از استان ايلام به عنوان دومين استان مشارکت کننده در اين انتخابات شناخته شد و استان هرمزگان از نظر میزان مشارکت در جايگاه سوم قرار گرفت.
وي در پایان اشاره کرد: اين انتخابات در مجموع با مشاركت 56 درصدي اعضاي خانه هاي مطبوعات سراسر كشور پايان يافت. 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۲۹۹


ارسال