يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ,25 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱
تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم/ طلب حلالیت به مناسبت عید قربان
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر گفت: کارکنان دستگاه های دولتی باید از تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم استفاده کنند از مهم ترین سنت های حسنه ویژه این اعیاد طلب حلالیت است.
به گزارش عصر هامون، به نقل از پهره، صبح امروز به مناسبت عید سعید قربان، رییس دانشگاه با کارکنان ستادی و واحدهای تابعه دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
محمدمهران امینی فرد ضمن قدردانی از عملکرد و زحمات همکاران در انجام رسالت سازمانی و امور محوله، خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و اظهار داشت: مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی باید از فرصت به دست آمده در تکریم ارباب رجوع و خدمت صادقانه به مردم استفاده کنند و خدمت در نظام اسلامی باید با وجدان کاری، مصلحت عمومی جامعه و جلب رضایت خداوند و مردم توام باشد.
وی افزود: عید قربان یادآور سربلندی ابراهیم نبی از آزمایش قربانی کردن پسر در راه خداوند متعال است و به زیبایی تمام در قرآن کریم با آیات : فَلَمّا اَسْلَما وَتَلّهُ لِلجَبینِ وَنادَیناهُ اَنْ یا اِبراهیم، قد صدّقت الرّؤیا انّا کذلک نجزِی المحسنین به این موضوع و جریان شکل گیری عیدقربان اشاره شده است و از مهم ترین سنت های حسنه ویژه این اعیاد طلب حلالیت و معافیت مسلمین از یکدیگر است و درواقع بنوعی تداعی قربانی کردن نفس است.
وی اذعان کرد: باتوجه به شرایط مالی کشور و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی در شرایط اقتصاد مقاومتی قرار داریم و لازم است باتمام توان ضمن خلاقیت و نوآوری در مدیریت مالی به صیانت از منابع دانشگاه بپردازیم.
امینی فرد در پایان گفت: به همت تلاش و همدلی مسئولین و همکاران دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اقدامات مهم و ماندگاری از جمله ریشه کنی بیماری مالاریا، افزایش شش رشته مقطع کارشناسی و راه اندازی دانشکده پزشکی رشته پزشکی،اجرای پانصد پروژه عمرانی در صعب العبورترین نقاط حوزه دانشگاه انجام شده است. شروع بکار عملیاتی دو پروژه عظیم بیمارستان ۵۴۰تختخوابی ایرانشهر و چابهار و استقرار اورژانس هوایی محقق شده است.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۸۸۴


ارسال