شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۲
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر:
فرهنگ حاکم بر بسیج، فرهنگی عاشورایی است
 
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهرگفت: انقلاب اسلامی با روحیه بسیجی نه تنها توانست از خود دفاع کند بلکه اکنون توانسته است فرهنگ بسیج عاشورایی خود را به بیرون از مرز­ها انتقال دهد.
حسین پودینه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: هدف رزمایش عاشورائیان زنده نگه داشتن روحیه حماسی و امید در مردم و ایجاد یاس و نامیدی در دشمن، نمایش اقتدار و توانایی نظامی در حفظ امنیت و انسجام است.

وی با بیان اینکه اقتدار عاشورایی در راستای دیپلماسی و قدرت بازدارندگی است، عنوان کرد: اقتدار عاشورایی یعنی با تهدید و فشار درونی تسلیم نمی‌شویم همانطور که در دوران دفاع مقدس در مقابل تهدید بیرونی تسلیم نشدیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی با روحیه بسیجی نه تنها توانست از خود دفاع کند بلکه اکنون توانسته است فرهنگ بسیجی عاشورایی خود را به بیرون از مرز­ها انتقال دهد و هر تجاوزی را با موشک­‌های نقطه زن جواب دهد.

 پودینه در پایان تصریح کرد: رزمایش عاشورائیان در ایام محرم در دو مرحله با استعداد 7 گردان بیت المقدس در سطح ایرانشهر انجام خواهد شد. مرحله اول در قالب گشت زنی و تامین امنیت مساجد و هیئت های مذهبی، حسینیه ها در شب های اول تا هشتم محرم انجام می پذیرد و مرحله دوم شامل تامین امنیت مراسم عاشورا و تاسوعای حسینی در سطح شهرستان با مشارکت بسیجیان انجام می شود.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۴۵


ارسال