پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵
هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی ماند
 
نماینده مدیر کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان گفت: علیرغم کمبودها و مشکلات موجود امسال از لحاظ نیروی انسانی مشکلی وجود ندارد و هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی ماند.
به گزارش عصرهامون،به نقل ازپهره،مراسم بازگشایی و آغاز برنامه زنگ مهر و مقاومت در سال جدید تحصیلی در دبیرستان دخترانه سمیه با حضور مسئولین شهرستان و امام جمعه اهل تشیع و معاون امور اداری آموزش و پرورش استان در ایرانشهر برگزار شد.

قاسم کوچکزایی در حاشیه مراسم محوری بازگشایی مدارس در گفت وگو با خبرنگارپهره بیان کرد: اول مهر روز شور و شوق همراه با مهر،محبت و ایثار رقم خورده است.

وی افزود:این ایام را به دلیل ایام محرم خدمت تمام بزرگواران تسلیت عرض می کنم و یاد و خاطره دفاع مقدس،شهدای امنیت را خدمت نیروهای مسلح و دانش آموزان بسیجی و آحاد مردم ایرانشهر تبریک عرض می کنم. امروز حضور دانش آموزان این حرکت عظیم همراه با شور حسینی بزرگترین راهپیمایی در سطح نظام در روز اول مهر ماه است.

کوچکزایی با اشاره به شوق دانش آموزان برای حضور در کلاس درس و رقم زدن آینده درخشان عنوان کرد:تربیت حسینی بزرگترین نوع تربیت انسانی در طول تاریخ است و از والدین خواستارم تربیت فرزندان خود را به سمت و سوی زندگی امام حسین(ع) سوق دهند.

این مسئول تصریح کرد:علیرغم کمبودها و مشکلات موجود امسال از لحاظ نیروی انسانی مشکلی وجود ندارد و هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی ماند و هیچ دانش آموزی خارج از مدرسه نخواهد ماند.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۰۵۳


ارسال