پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷
امام جمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر:
اربعین یک جذبه معنوی در سراسر عالم/عناصر مومن پهپاد رسانه ای غرب را سرنگون کردند
 
امام جمعه اهل تشیع گفت:واقعه اربعین از خصایص ابا عبدالله الحسین(ع و یک جذبه معنوی در سراسر عالم است و نیروهای اطلاعات سپاه سایت ضد انقلابی آمد نیوز، در واقع پهپاد رسانه ای غرب و دشمنان ایران را سرنگون کردند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی فاطمه الزهرا در ایرانشهر بیان کرد: امروز جمعه 26مهر ماه سالگرد شهادت شهیدان عالی مقام شوشتری و مرادی از شهدای شاخص امنیت و وحدت می باشد که در سال 88به دست گروه عبدالمالک ریگی جلاد در پیشین به شهادت رسیدند.
وی افزود: نام این عزیزان در تاریخ ماندگار شده و هر انسان بزرگوار و عظیمی نام آن ها رو بشنود می داند که هدف آنان ایجاد وحدت بوده است اما گروهک استعمار روسیاه به هدف آنان توجه نکردند.
وی با اشاره به روز شنبه 27مهر ماه مصادف با 20صفر که اربعین اباعبدالله الحسین(ع)است خاطر نشان کرد: واقعه اربعین از خصایص امام حسین (ع) است. پیغمبر و هیچ ائمه ای زیارت خاص اربعین را ندارد.
سید شجاع الدین ابطحی در ادامه تصریح کرد: اربعین یک جذبه معنوی در سراسر عالم است از همه کشورها به سوی زیارت امام حسین(ع) می روند این پیوند قلبی که به نام ابا عبدالله الحسین(ع) ایجاد می شود بسیار ارزشمند است.
وی با اشاره به زدن نفتکش ایران در دریای سرخ توسط کشور ناشناس گفت: این مسئله کوچکی نیست که چه کشورهایی به خود جرات داده اند تا با دم شیر بازی کنند هدفشان عصبانی کردن کشور ایران بوده یا به احتمال زیاد برای جبران شکست های پی در پی که از ایران خورده اند دست به این کار زده اند.
ابطحی با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری به دشمن که اگر یکی بزند ده تا می خورد یادآور شد: کشور ایران هیچ وقت کار نسنجیده انجام نمی دهد رفتار ایران حکیمانه است. وقتی برای عناصر مومن ایران مشخص شد چه کشورهایی در زدن نفت کش ایران نقش داشته اند در زمان مناسب، قطعا به دشمنان ضربه سهمگینانه ای را وارد خواهند کرد.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر به دستگیری مدیر سایت ضد انقلابی آمد نیوز توسط نیروهای اطلاعات سپاه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آمد نیوز سایت ضدانقلابی فاحش و باعث ایجاد اغتشاشات بود و نقش جاسوسی هم داشت. به دام انداختن این مهره به دست برتر نیروهای اطلاعاتی سپاه در برابر نیروهای کهنه کار غرب نشان داد که آن ها را دور زدند.
وی اضافه کرد: این ضربه به قدری برای کشورهای غربی سنگین بود که می خواستند عزای عمومی اعلام کنند این یک نمونه پهپاد رسانه ای غرب به کشور ایران بود که باز هم توسط عناصر مومن سرنگون شد.
حجت السلام ابطحی در پایان گفت: آن چه مهم است علاوه بر شناسایی دشمنان خارجی باید دشمنان و جاسوسان پایگاه های داخلی را هم شناسایی کرد و به زودی با دستگیری زم نوچه های داخلی ضدانقلابی هم افشا خواهند شد و مردم از نابودی ضد انقلابیان خوشحال می شوند.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۷۶۸


ارسال