شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
2
Share/Save/Bookmark
۰
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان گفت: حقوق معوقه معلمان حق التدریس با حقوق شاغلین در آذرماه پرداخت می شود.
به گزارش عصرهامون، در حالی گروهی از فرهنگیان به تاخیر در پرداخت حقوق ها انتقاد دارند که به گفته مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان پرداخت حق و حقوق نیروهای حق التدریس در حال پیگیری است.
 
با گذشت دو ماه از آغاز سال تحصیلی جدید همچنان گروهی از فرهنگیان به تاخیر در پرداخت حقوق ها انتقاد دارند، حقوق هایی که سر موعد مقرر پرداخت نمی شود و تاخیر در پرداخت ها برنامه ریزی های آنان را بر هم زده است.
 
این انتقاد به چند روز تاخیری خلاصه نمی شود بلکه گلایه آنان به ماه ها تاخیر در پرداخت است که این روزها با توجه به افزایش هزینه سرویس ایاب و ذهاب و قیمت دلبخواهی رانندگان فشار اقتصادی بیش از پیش آنها را تحت تاثیر قرار داده و خواستار رفع این مشکل هستند.
 
در همین راستا تعدادی از معلمان حق التدریس که در روستاهای دوردست سیستان وبلوچستان مشغول به تدریس هستند در تماسی که با پایگاه خبری عصرهامون داشتند خواستار پیگیری حقوق معوقه خود شدند.
 
در ادامه در تماسی که خبرنگار عصرهامون با حمیدرضا رخشانی، مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان داشت، وی گفت: پرداخت حق و حقوق این نیروها از سوی اداره کل در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: هفته گذشته پیگیر حقوق معوقه نیرهای حق التدریس بودیم و از آنجایی که مدیر کل امور اداری وزارت خانه در استان حضور داشت تصمیم بر آن شد تا در آذر ماه محاسبات معوقه حق التدریسان با حقوق شاغلین پرداخت شود.
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۷۴


ارسال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۸/۳۰ ۱۲:۵۳
خداکنه همین طوری باشه که میگن
 
هامون
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۰۱:۲۵
چرا حق التدریس معلمان بازنشسته را پرداخت نمیکنید .سه ماه اول سال و این دو ماه مهر و ابان